10 Kasım LPG KABLO

XETEC DS 7002

'Ses ve Görüntü Sistemleri' forumunda özkan tarafından 6 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. emrecakmak

emrecakmak Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    Direksiyondaki telefon kumandaları çalışıyor mu Deniz ?

2. ism@il

ism@il SUPER MODERATOR

Alınan Beğeniler:
    4.793
    Gerçek Ad-Soyad:
    ism@il
    Araç Modeli:
    Sportage 2012 gsl plus
    Geri görüş kamerası gorüntüsüyle ilgili necvox soruları konusunda benim çektiğim iki resim var. Onları inceleyerek karar verebilirsiniz. Direksiyondaki tuşlar çalışıyor.

http://www.kiaclubtr.com/showthread.php?t=3246

3. emrecakmak

emrecakmak Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    Baktım Teşekküler İsmai Abi .

Geri görüş kamerasına gerek yok nasılsa aynada var ama direksiyondaki tuşlar canımı sıktı ,

Xetec'in bayilerini aradım bağlantı yapılırsa sıkıntı çıkar mı dedim, hayır öyle birşey söz konusu değil dediler .

1.000'ik LPG bakımında Onların bağlanmasını isteyeceğim,

Cevap veren Herkese Teşekkür Ederim .

4. ism@il

ism@il SUPER MODERATOR

Alınan Beğeniler:
    4.793
    Gerçek Ad-Soyad:
    ism@il
    Araç Modeli:
    Sportage 2012 gsl plus
    Saygılar kardeşim...

5. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Ben de sıkıntı çıkaracağını zannetmiyorum.

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

6. deniz_58

deniz_58 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    2
    Gerçek Ad-Soyad:
    Deniz BÜYÜKTAŞ
    Araç Modeli:
    KİA sportage plus
    tuşları ayarlamak çok zor bende yapamadım serwise gitmiştim en sonunda tuşları basılı tutuyo falan .

7. evrim_35

evrim_35 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    10
    Gerçek Ad-Soyad:
    Evrim DEMİR
    Araç Modeli:
    Sportage
    Xetec DS 7002 arka plan resimlerini değiştirebilir miyim? Sorusuna yanıt bulabilmek için. Hafta içi Murtaş'ı aradım. Sağ olsunlar teknik servisteki arkadaşlar yardımıyla arka plan resimlerini değiştirmeyi başardım.

8. ism@il

ism@il SUPER MODERATOR

Alınan Beğeniler:
    4.793
    Gerçek Ad-Soyad:
    ism@il
    Araç Modeli:
    Sportage 2012 gsl plus
    Nasil yapildigini burada resimli anlatimla paylasabilir misiniz.

9. evrim_35

evrim_35 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    10
    Gerçek Ad-Soyad:
    Evrim DEMİR
    Araç Modeli:
    Sportage
    İstedigimiz bir resmi seçiyoruz 800 480 piksele ayarlıyoruz. Yani Ekran ebatlarına.

heh bunu beğendi.
  10. evrim_35

evrim_35 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    10
    Gerçek Ad-Soyad:
    Evrim DEMİR
    Araç Modeli:
    Sportage
    Kayıt türünü 24 Bit eşlem BMP formatında ayarlıyoruz
    Resmi SD karta yüklüyoruz ve navigasyon kartının olduğu bölmeye takıyoruz.
    Ayarlara giriyoruz. Ekran koruyucu seçeneğini seçiyoruz. Müşteri seçeneğinden SD kartımızda ki Resmi görüyoruz. Yükleme işlemi tamamdır.

Emre Akçay ve heh bunu beğendi.
  11. evrim_35

evrim_35 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    10
    Gerçek Ad-Soyad:
    Evrim DEMİR
    Araç Modeli:
    Sportage
    Umarım anlatabilmişimdir.

12. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Paylaşımınız için teşekkür ederiz.

13. merterl123

merterl123 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mert erol
    Araç Modeli:
    Kia sportage
    Arkadaşlar Merhaba. .her ne kadar 2013 te forumda tartışmaya açılan bir konu olsa bile..2015 te Yeni Kia Sportage araç alan ben için burda yazdıklarınız bana çok referans verdi...
    Bu yüzden hem teşekkür etmek hemde ileride ben gibi araç alırken referans almak isteyen arkadaslara bilgi vermek için tecrübelerimi aktarmak istiyorum..
    Aracıma nav cihazı olarak takılacak DS 7002 cihazının ne olduğunu araştırmak için internette arama yaparken kiaclubtr yi farkettim ve burada yazılan hemen her konudaki yorumları okudum.. ve Aracı alırken bakın nelerle karşılaştım. .

DS 7002 model nav cihazına geri görüş kamerasınin baglanildigini hiç bilmiyordum..zaten cihazın özelliklerini öğrenmek için nete başvurdum. Burda edindiğim bilgiler ışığında aracı teslim almadan önce teslim öncesi servisi telefonla arayarak bu cihaza geri görüş kamerasınin mutlaka bağlanmasını söyledim. .Aldığım cevap cihazın böyle bir özelliği yok denildi...bende kullanma kılavuzunu açıp bakarsanız orada bu özelliğin var olduğunu görürsünüz şeklinde cevap verdim....evet ama artı bir konnektör bağlantısının yapılması gerektiğini söylendi. .bende forumda yazan arkadaşların yorumlarından edindiğim bilgileri servise aktardım. .aldigim cevap sizin kafanız karışmış orda yazilanlara inanmayın oldu..;))) bu konuda ısrar edip kendilerine teknik bilgileri aktartikdan sonra ben sizin ne dediğinizle ilgilenmiyorum...Aracı teslim almaya geldigimde Nav cihazına geri görüş kamerasini bağlayın diyorum yoksa o aracı almam deyince sıkı durun en son cevap ne oldu..;))) Evet ama bağlantı yapılınca aracın beyni yanıyor dendi...;)))
    Bunun üzerine siz bu cihaz Çelik motorun tavsiye ettiği nav cihazı değilmi madem öyle niye araca nav cihazı takalım diyorsunuz ? Beyni yanarsa yansın..yanarsa bu sizin hataniz geri getirir garantiden degistiririm olur biter siz kamerayı bağlayın kardeşim. .az önce özelliği yok diyordunuz..konnektör diyorsunuz simdide beyni yanar diyorsunuz , eğer öyleyse sokun nav cihazını orjinal tepki geri takın. .yada geri görüş kamerasini bağlayın. .önceden söylüyorum ki geldiğimde sıkıntı yaşamayalim deyince tamam denildi...
    Iki gün sonra 0 aracı teslim almaya gittiğimde yine geri görüş kamerası takılmamisti . .nazikçe telefon görüşmemizi hatırlatarak aracı bu şekilde teslim almıyorum. .bağlantıyı yapın öyle alırım arabayi diyince teknik servisteki arkadaş bağlarız ama görüntü çok bozuk çıkar dedi...Bunun üzerine güldüm. .arkadasin omzuna vurarak sen bağla kardeşim. .adam gibi bağlarsan bişey olmaz deyince yaklaşık 1,5 saatlik bi işlem neticesinde bağlandı. .Allah'a şükür çok ta memnunum..Görüntü gayet iyi ve çokta kullanışlı. ..Kesinlikle herkese baglatmasinida tavsiye ediyorum..
    Diğer yandan orjinal tepki aldım. .yan basamak taktırmistim .Çıkan orjinal Marspiyelleri aldım (fiyati 1000 tl..kesinlikle birakmayin)
    Burda bana fikir veren ve tartışma konusunu açıp yorum yapan tüm arkadaslara Teşekkürler. .

14. barisello

barisello Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Barış
    Araç Modeli:
    Kia Sportage 2015
    Merhaba arkadaşlar,

Xetec DS7002 ürününü Kia Sportage aracımda kullanıyorum. Ancak birkaç sorun yaşıyorum, aynı durumda olan başka kullanıcılarda var mıdır merak ettim. -Bluetooth üzerinden telefon görüşmelerinde benim sesim karşı tarafa kesinlikle gitmiyor.
    -Radyodan muzik dinledigimde ses kalitesi çok düşük. (CD veya USB den çok farklı)

Birde İstanbul'da bu ürünü götürebilecegim yetkili servis neresi vardır? Kia bayiisi taktırdığınız yere götürün dedi, bende aracı şehir dışından aldıgımı için götürmem mümkün değil.

Teşekkürler,

15. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Barış Bey aramıza hoşgeldiniz.Forum kuralları gereği kendinizi tanışma sekmesinde yeni konu açarak tanıtabilir misiniz?Teşekkürler.Sonra arkadaşlar sorunuza yanıt vereceklerdir.

16. selcukucar

selcukucar Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    1
    Gerçek Ad-Soyad:
    selçuk uçar
    Araç Modeli:
    sportage
    Merhaba

Konuyu hortlatım bu ürünün kullanma kılavuzunu bulabileceğimiz bir yer var mı acaba ?
    Ürünle ilgili sıkıntılara cevap verebilecek birisi var mı ? navigasyona tıklayınca çalışmıyor, sd karttan mp3 dinlemelerinde tıkanmalar oluyor araç giderken ve tv hiç çekmiyor - araştırmama göre tv için ayrı anten satılıyormuş ama tam net bilgim yok, ikinci el aldığımız için kumandası yoktu ama bu üründe kumanda var mı bilen var mı ?

17. Evsen84

Evsen84 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Emrullah evsen
    Araç Modeli:
    2013 sportage
    Bu cihazin acilista yukleniyor gibi bir cubugu var. Sonuna kadar yukleniyor cubuk orda takili kaliyor acilmiyor cihaz. Yardim edermisiniz.

18. Mrprestige

Mrprestige Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Gerçek Ad-Soyad:
    Uğur Güven Erol
    Araç Modeli:
    2013
    Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı akşamlar. Sebebini bilmediğim şekilde hem navigasyon sd kartı hem de mp3 sd kartı esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. Fazla vaktinizi çalmamak adına, navigasyon sd kartı içerisindeki bilgilere nasıl ulaşabilirim acaba?

Bu Sayfayı Paylaş