10 Kasım LPG KABLO

Rioma Sub ve Anfi Ekledim...

'Ses ve Görüntü Sistemleri' forumunda aktar_eyup tarafından 8 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu

1. aktar_eyup

aktar_eyup Sürücü

Alınan Beğeniler:
    2

Arkadaşlar aracımı aldığım ilk günden beri hep bi woofer taktırmalıyım diye düşünürdüm.Geçenlerde sizlerlede paylaşmıştım.Nasıl taktırabilirim diye bagaj problemleri filan fiyat aralıkları derken en sonunda karar verdim ve taktırdım.İlk izlenimlerimi söylersek süper.Aracı sallıyor diyebilirim.Ciddiyim.Doğru salınımı yakaldığında beşik gibi sallanıyor araba :) Henüz son ses veremedim.Kulaklarım alışmadığından dolayı baş ağrısı yapıyor.Alışınca sınırları zorlarız :)
    Şimdi gelelim meselenin asıl kısmına yani detaylarına.Yaptırmayı dülşünen arkadaşlara bir nebze olsun faydamız dokunursa ne mutlu bize.
    Öncelikle bagajlarından vazgeçmeleri gerekecek yada en azından yarısından.Yada birazdaha fazla para harcayarak stepnenin yerine fibercilerde kalıp yaptıracak oda 300 tl gibi bir ekstra masraf demek oluyor ozaman stepnenin yerine wooferı koyduğunda bagajından vazgeçmesine gerek kalmaz.Ben bagajdan vazgeçip 300 e sarıldım açıkçası :)
    Benim aldığım malzemeler jbl 1000 watt 30 cm woofer 275 rms ti sanırım birde jamesson 1400 watt anfi.Ben bunlara montaj dahil 290 lira verdim.Ancak woofer ve anfi 2.eldi.Yani sıfır almadım.Ben sıfır almak istiyorum diyenlerede fiyatını hemen söyleyebilirim.Aynı marka ve model ürünlerin sıfırını taktıracaksalar montaj dahil en uygun fiyat 400 eğer pazarlıkları iise 20 lira kadar daha aşşağı inebilir sanırım.Açık söylemem gerekirse riomu zıplatan bu sistem benim için fazla bile ancak herkesin tatmin noktası farklıdır.Ben yeterli buldum şahsen.Ha birde mid+tiz+kapı içi hoparlör+bagaj kapağı hoparlör vs bunları eklemek isteyenler içinde fiyat baya bi yukarı çıkıyor.Ben riomun hoparlörlerinden memnun olduğum için sadece bass ekledim.Ses kalitesi olarak çok tatmin etmesede bence yeter.Birazda tatminkar olmak alzım dimi :) Gene cimri damarımmı kabardı ne :)

Bagajdan ödün vermek istemeyenler için şu resim açıklayıcı olabilir sanırım.Bunun içerisine birde ince stepne sığarsa çok iyi olur.Ancak alt tarafında yer kalıyormu onu bilmiyorum.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Temmuz 2011
  2. yasin34

yasin34 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    kardeş hayırlı ugurlu olsun ses sistemin bende yaptırcam ama aklım gidip geliyor aracın orjinalini bozmayayım birde çeşke yazıları ufak yazsaydın bıraz:)

3. aktar_eyup

aktar_eyup Sürücü

Alınan Beğeniler:
    2
    sorma valla düzeltmeye çalıştım ama malesef düzelmedi :(

4. kanki

kanki Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    18
    Gerçek Ad-Soyad:
    Muhammet KISA
    Araç Modeli:
    CEED
    Düzenlenmiştir.:thumbup1:

5. aktar_eyup

aktar_eyup Sürücü

Alınan Beğeniler:
    2
    Usta Nazara Geldik :confused1: Anfi 2.Gün Arıza Yaptı Sabah Götürdüm Bağlattığım Yere Ben Sigortası Atmıştır Diye DÜşünüyordum.Haklı Çıkmışım Ancak Sigortasını Değiştiğinde Anfiden Dumanlar Yükselmeye Başladı Ve Problemin Okadarda Basit Olmadığı Anlaşıldı.Beslemesinde Problem Olduğunu Söyledi.Tamir Ettireceğiz.Bakalım Kaç Lira Sıkışmış :madd:
    Not: Aracınıza Bişi Alırsanız Kimseye Göstermeyin :D

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Temmuz 2011
  6. Serdar

Serdar Yönetici Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    876
    Gerçek Ad-Soyad:
    Serdar
    Araç Modeli:
    c220 cdi
    Yazık olmuş, umarım kısa sürede kavuşursunuz.

7. ozrace

ozrace Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    3
    arkadaşım öncelikle hayırlı olsun.ve geçmiş olsun.2.el de böyle tamamen şans.bakarsın 3 yıl arıza vermez,bakarsın 3 günde bozulur....

8. aktar_eyup

aktar_eyup Sürücü

Alınan Beğeniler:
    2
    Şanssız Bedevi Hesabı Bizimkisi Adamlar Okadar Süre Kullanmış Sistemi Bağlayanlar Profesyonel Değil Ama Bir Problem Çıkmamış Aldıkları Araçtan Söktürüp Başka Araca Taktırmışlar.Gene Tık Yok. Ben Gittim İyi Olsun Diye Birde İşin Ustasına Bağlattım 2.Gün Yandı :( Minel Kader...

9. kanki

kanki Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    18
    Gerçek Ad-Soyad:
    Muhammet KISA
    Araç Modeli:
    CEED
    Üzüldüm gerçekten çok hevesle yaptırmıştın geçmiş olsun :(

10. aktar_eyup

aktar_eyup Sürücü

Alınan Beğeniler:
    2
    İlginiz İçin Teşekkür Ederim Sütten Ağzımız Yandı Şükür Artık Yoğurdu Derindondurucuda Yeriz :)

Bu Sayfayı Paylaş