10 Kasım LPG KABLO

2020 Sportage orjinal Aksesuar

'Sportage' forumunda furkany2005 tarafından 24 Nisan 2021 tarihinde açılan konu

?

orjinal parçaları yetkili servistenmi yoksa dışardan orj. parça olarakmı almayı tercih edersiniz?

Bu anket 24 Kasım 2021 tarihinde kapatılmış.
  1. Kendi imkanlarımla orjinal parçayı almayı tercih ederim

2 oy
    100,0%
  2. Kesinlikle yetkili servisten alıp taktırırım

0 oy
    0,0%
  3. kararsız kaldım.

0 oy
    0,0%
  1. furkany2005

furkany2005 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    furkan-yaren
    Araç Modeli:
    cerato
    Arkadaşlar selamlar ,

-2020 Model KIA Sportage Elegance model bir araca sahibim , orjinal KIA yan basamak ön arka difuzör ( KIA amblemli yada Sportage ) olarak bayilere sordum fakat spariş ile geldiğini maliyetinin yüksek olduğunu öğrendim. bunları yetkili bayi dışında temin etmek mümkünmü ? ( OEM parçalar her yerde var, Sportage yazılı orjinal görünümlü parçalardan bahsediyorum)
    - Koltuk altı aydınlatmalar da aynı şekilde cevap verdi yetkili servis.
    bir başka konuda aynı yıl aynı model aracı olup aracın arkasına römork çeki demiri taktıran varmı?

-Önerebileceğiniz firma, marka ve bunu taktırırken dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgilendirebilirseniz sevinirim . ( örneğin; parçayı internetten projesi ile beraber satın alıp ruhsata işletme vb. işlemler) tabi birde pinli elektrik donanımı 7PIN modüllü yada 7 PIN standart, 13PIN modüllü yada 13 PIN standart hangisi daha iyidir ve sebeplerini detaylı bilgi verirseniz sevinirim

-bu bahsettiğim konular üzerine daha önce yapmış olan arkadaşlar var ise nerede ne şekilde yaptırdığını hangi servis yada sanayi de mi daha uygun garantili olur aracın garantisini etkilermi paylaşırsanız sevinirim.

Bu Sayfayı Paylaş