10 Kasım LPG KABLO

2016 sportage gt-line prestige ile aranızdayım

'Tanışma' forumunda fark! tarafından 7 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

1. fark!

fark! Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    faruk çal
    Araç Modeli:
    sportage
    selamlar,denizlide faruk ben, başlıktaki gibi 2016 model kia sportage gt-line prestige ile aranızdayım, buğüne kadar hep mini marka (4 adet) araç kullandım cooper - cooper s , artık bebek beklediğimiz için büyük araç arayışına girmiştim bmw 5,20- 3,20 ararken tuscona kaydım :) tuscondan da son anda sportage kaydım ve aranızdayım :) önyargılarım vardı ama şu 3 günde değişti aracımdan gayet memnunum şimdilik ama çokca sorularım var :) şimdilik tek bir resim atabiliyorum detaylı atabilirim

Ekli dosyalar:

2. bexter

bexter Sürücü

Alınan Beğeniler:
    5
    Hayırlı olsun :) Yakıt tüketimi, aracın olumlu olumsuz yönlerini yazarsanız seviniriz.

3. fark!

fark! Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    faruk çal
    Araç Modeli:
    sportage
    teşekkürler hocam yeni sıfırladım 30 km oldu sakin kullanımda 10 lt sanırım 11 lt yi görür araçtan genel olarak memnunum önyargılıydım ama şimdilik önyargım kırıldı :) bu arada forum pek sessiz sanırım aktif değil

4. u_d_cicek

u_d_cicek Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    893
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ufuk Doğan ÇİÇEK
    Araç Modeli:
    2011 Hyundai ix35 R Style Plus 4x4 (Dizel)
    Faruk bey öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun. Aramıza da hoşgeldiniz.
    Ben de profilimde bulunan aracı kullanmaktayım. Bundan sonra suv araç olarak Sportage hep aklımda.
    Daha önce Kia cerato kullanmış ve memnun kaldığımı belirterek öncelikle gerçekten mutlu olacağınız bir araç aldığınızı belirtmek isterim.
    SUV araç sınıfında bu kadar donanıma sahip olup, bu fiyatlara alınabilecek en iyi araçtır sportage.
    Bende özellikle Prestige paketlere bakıyorum hep. Kimilerine göre önemsiz olan donanımlar benim her zaman ilgimi çekmiştir.
    Aracınızda olmayınca aramıyorsunuz ama olunca da alışıyorsunuz ;)
    Benim gözüme çarpan tek eksik hafızalı şöför koltuğu. Eşimle dönüşümlü kullandığımız için bizim içim çok önemli bir donanım :)
    Sakıncası yoksa aldığınız fiyatı ve boya değişen durumunu da belirtirseniz sevinirim. Dediğim gibi benim de almayı düşündüğüm bir araç Prestige ;)
    Tekrar hayırlı uğurlu olsun.
    Allah utandırmasın.
    Kazasız sürüşler...

Bu Sayfayı Paylaş