10 Kasım LPG KABLO

SWC - Multimedya Direksiyon kontrol

'Ses ve Görüntü Sistemleri' forumunda fatboy tarafından 3 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

1. fatboy

fatboy Sürücü

Alınan Beğeniler:
    76
    Gerçek Ad-Soyad:
    Çağatay
    Araç Modeli:
    2005 KIA SORENTO EX PREMIUM OV
    Merhaba,

Başka bir başlık altında yeni aldığım 7" Android universal 2 DIN multimedya cihazından bahsetmiştim. O cihazı bağladıktan sonra direksiyondan kontrol tuşlarını tanıtmak istediğimde sadece 1 tanesini tanıtabilir olmuştum. Bu da o düğmelerin kullanılmaz duruma gelmesine sebep olmuştu. Aynı zamanda 5 tuşlu kontrol yetersiz kalıyordu. Hem bu sorunu yaşayabilecek diğer kullanıcılara yol göstermesi hem de hiç kontrol düğmeleri olmayanlara alternatif olabilmesi için bu paylaşımda bulunmak istedim.

Buradaki ürünü sipariş verdim. https://www.banggood.com/Universal-...-For-Stereo-DVD-GPS-Navigation-p-1225146.html

Türkiye Direkt Posta seçeneği ile 16 günde ulaştı. Bağlantısı basit. Alıcısının kırmızı kablosunu ACC (teybin kırmızı kablosu), Siyah kablosunu GND (teybin siyah kablosu veya herhangi bir şase), Beyaz kablosu SW1, Yeşil kablosunu ise SW2 kablosuna bağlıyorsunuz. Kumanda düğmelerinin pilleri takılı olarak geliyor ve kılavuzunda yazan bilgide kullanıma göre 1 ile 2 sana arasında bir kullanım ömrü oluyor. (Sonrasında içini açıp değiştirebiliyorsunuz.) Üzerinde bulunan 10 adet tuşu tanımlayarak direksiyondan kontrolün keyfine varabilirsiniz.

Ekli dosyalar:

Bu Sayfayı Paylaş