10 Kasım LPG KABLO

vakum arızası

'Sorento' forumunda caca06 tarafından 10 Temmuz 2020 tarihinde açılan konu

1. caca06

caca06 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    çağdaş
    Araç Modeli:
    sorento
    degerli arkadaşlar 3 gün önce başımdan geçen bi olayı anlatmak görüşlerinizi almak istedim memleketten dönüş yaparken bolu tüneli baya yogun klima açık dip gaz baya kullandım hararet arıza ışıkları gayet normal tam tüneli çıktım ayagımı gazdan yavaş yavaş çektim tekrar sollama yapmak için gaza bastıgımda araç yıgıldı kaldı hemen saga dogru yanaşıp tekrar gaza bastım ama aynı ve tırıll tırıl bi ses gelmeye başladı saga dogru iyice yanaşıp duracakken fren pedalı sertleşti yavaştan durup hemen stop ettim araçtan inip alta baktıgımda yag oldugu gibi boşaldıgını fark ettim 1.2 defa marşa bastım ama nafile çekici filan derken aracın fren vakumu bildiginiz karpuz gibi açılmış allahtan motora hiçbir zararı olmamış herşeyi tam kontrol edip enjektör.kontrrolü açmışkende zinciri degiştirelim dedik bakımları yapıp aracı teslim aldık çok şükür ufak bi arıza ile yırttık ustamız nasıl olduda motor yememiş bu araç dedi bir kez daha sorentonun keyfini sürdüm ama neden vakum böyle bi arıza verdi anlamadım şimdiden tşk ederim

2. maceste

maceste Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    engin
    Araç Modeli:
    sorento
    gecmiş olsun,ucuz atlatmışsınız.

Bu Sayfayı Paylaş