10 Kasım LPG KABLO

TAŞLAMA

'Video / Müzik' forumunda tamel tarafından 3 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. tamel

tamel Sürücü

Alınan Beğeniler:
    9
    Erol Bey zaten tereddüt etmiştim. Özür dilerim hemen siliyorum. Haklısınız. Bu bölümü serbest paylaşım olarak algılamıitım. Yanılmışım.

SAygılarımla

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Temmuz 2013
  2. seryılmaz

seryılmaz Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    147
    Gerçek Ad-Soyad:
    erol yılmaz
    Araç Modeli:
    KİA CEED CONCEPT CRDİ
    Tahsin bey,yaklaşık birbuçuk yıldır bu foruma üyeyim ve yazılanları düzenli de takip ediyorum.Burada görmeden tanış olup kendimi samimi hissettiğim çok katılımcı arkadaşımız var.Siz takip ediyor musunuz bilmem ama bir şey dikkatinizi çekmiş olmalı,sohbetlerimize siyaset bulaştırmıyoruz biz,bu konuda yöneticilerimizin herhangi bir uyarıda bulunmamasına rağmen;çünkü bilinen o ki siyaset iki ucu boklu değnek ve neresinden tutulursa tutulsun kurtuluş yok,bulaşıyor meret!Duygularınızı şiir olarak dile getirmeniz hoş,ancak yeri burası değil.Siyasette uzlaşma diye bir şeyin olmayacağı malum,en azından bizim memleketimizde.Siz bu forumu aktif olarak kullanan üyelerin siyasi görüşlerini biliyor musunuz ki makarnadan kömürden girip yalan talandan çıkmışsınız!Daha önce de konuşulmuştu,burada ana fikir Kia markalı araçlarımız hakkındaki deneyimlerimizi,bilgilerimizi paylaşmak,birbirimize faydalı olmak,üstüne daha çok insan tanıyıp daha çok insan olmak.Siyaset gibi gereksiz bir konuyu bu güzel mecraya bulaştırıp burayı da da meclise çevirmeyelim lütfen:blink: !!

3. tamel

tamel Sürücü

Alınan Beğeniler:
    9
    Erol Bey zaten tereddüt etmiştim. Özür dilerim hemen siliyorum. Haklısınız. Bu bölümü serbest paylaşım olarak algılamıitım. Yanılmışım.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş