10 Kasım LPG KABLO

Tanışma

'Tanışma' forumunda Baha35 tarafından 23 Ağustos 2021 tarihinde açılan konu

1. Baha35

Baha35 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Baha Bilici
    Araç Modeli:
    Kia sportage 2011
    Merhabalar izmirden Baha ben .2011 yılından beri kia sportage kullanicisiyim. Aracın ilk sahibiyim .Bu güne kadar büyük keyifle kullandığım aracımın bu yaz ön konsolunda bir çatlak oluştu ve hiçbir çare bulamıyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek yada fikir verebilecek varmı

2. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Aramıza hoş geldiniz.
    Tampon tamirine benzer yöntemle ön konsol onarımı yapan profesyonel yerler var.Oraları sorgulayabilirsiniz.

3. Alstc

Alstc Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    ALİ demir
    Araç Modeli:
    Kia
    Arkadaşlar merhaba bende bir Kia Cerato 2005model otomatik vites hecbak araç almayı düşünüyorum araç 193bin km. Boya değişen var ama önemli yerlari olan kaput Tavan bagaj hatasizmis ne dersiniz formu takip ettim ama sanki otomatik vitesten pek memnun değil arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz hiç bilmediğim bir araç nedir kronik sorunu varmı nelere dikkat etmeliyim ilginize şimdiden teşekkür ederim

4. muammerr

muammerr Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    muammer akyuz
    Araç Modeli:
    2008 cerato ex
    cümleten selamun aleyküm arkaşlar adım muammer istanbulda yaşıyor aslen ordu fatsalıyım mesleğim kuaför hobilerim arasında araç kullanmayı ormanda gezmeyi severim eski aracım 2008 cerato sattım ev almak için kısmet olmadı tekrar araç almak istedim ama her şey malum 2 ve 3 katına çıkınca bütçem 2004 Kia sephia 1.6 ls comfort modeline yetti çok güzel bir araç ama araçtan anlayan usta bulmakta sıkıntı çekiyorum araçın da bazı sıkıntıları var bu fan sayfasında bir birimize yardımcı oluruz ümidiyle yine aranızdayım teşekkür ederim herkese bol şans para huzur mutluluk sizlerden eksik olmasın inşallah

Bu Sayfayı Paylaş