10 Kasım LPG KABLO

SsangYong Rexton'u nasıl bilirsiniz ?

'Diğer Markalar' forumunda ReNe tarafından 7 Mart 2013 tarihinde açılan konu

1. ReNe

ReNe Super Moderator Super Moderator

Alınan Beğeniler:
    2.112
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat Çaşkurlu
    Araç Modeli:
    BMW 116 D 1.5l 8 ileri Zf

Beyler Kuzenim eşi ve kendisi kullanması ve fiyatların aracın teknik ve donanımına göre mantıklı olmasıyla SsangYong'un bu Rexton modeli ile ilgilenmeye başladı . SsangYong firmasını nasıl bilirsiniz ? Eşinizde dostunuzda bu marka araç sahibi olan olumlu olumsuz yorumları benimle paylaşırsanız çok sevinirim . Sitesindeki 4x4 modelle ilgileniyorlar ve liste fiyatına göre ciddi indirim yapacaklarmış ellerinde bu kasanın sanırım 2012 leri var . Ben onlara verilen fiyatıda öğrenir buraya yazarım . Mercedesle motor ve şanzıman konusunda anlaşmaları var diye biliyorum ama Mercedes kendi modellerinde kullandığı gibi yüksek kaliteli midir ? Kısaca yorumlarınız benim için önemli şimdiden teşekkürler ;)

2. Emre

Emre Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    13
    2009 kyron aracım vardı dizeli biraz sesliydi konforu fena değildi göstergeleri ısuzu kamyonla aynı gıbıydı ve sarıydı :D ama arazide gayet iyiydi vites geçişleri sarsıntısızdı mercedes şanzumanı varmış sanırım.sanırım kyronlar euro 4 motordu ve artık ulkemıze gelmıyordr. Rextonda gelırsek benım zamanımda 2000 motor olanı yoktu olsa onu alırdım :D jant vs ıle çok ıyı araç olabılıyor ıkıncı elı denk geldı ben hemen sattım bende ön yargılıydım ama yıne alsam yne düşünürüm satabılır mıyım dıye sıfır almayada sahsen gerek yok 100 bın tl gıbı bır fıyatı var ama yenılerınde motor olarak daha ıyı olabılır. sanzuman olarak mercedesın ml320 lerdekı eskı tıp sanzıman var dıye bılıyorum ama 100bın yınede vermem sorento alırım hiç değilse. 10 üzrinden 7 alır benden

[​IMG] [​IMG]

3. KaganSonmez

KaganSonmez Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    Teknik özellikleri nedir murat abi ?

4. Emre

Emre Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    13
    2.0 XDİ 155HP 360Tork sanırım.(he birde 120ye kadar acayip az yakıyordu)

5. 2berk

2berk Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    1
    Actyon Sports kullanan iki arkadaşım var. Çok memnunlar ancak bu model hakkında bilgi sahibi değilim. Geçenlerde bir alışveriş merkezinde stand kurmuşlardı. Test sürüşü için çağırdılar ama gidememiştim.. Fiyat çok önemli burada. Fiat da bir jeep getirdi yeni o da düşünülebilir aynı fiyatlarda ise. Fiat ın jeep modeline bindim ve beğendim açıkçası.

http://www.fiat.com.tr/modeller/sayfalar/freemont.aspx

Maksimum güç CE: kW (HP) / d/d125 (170) @ 4000
    Maksimum tork CE: Nm (kgm) / d/d350 @ 1750 - 2500

6. KaganSonmez

KaganSonmez Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    Test sürüşü yapmak lazım aslında.Alınabilir bir araç gibi geliyor fiyatı uygunsa.

Abi freemont harika olmuş :confused1:

7. Emre

Emre Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    13
    Fiat'ın aracı freemood sanırım öyle bişeydi eskıden doodge journey adı altındaydı 2.0 177hp multıjet motorlu mpv.ye benzer bi tipi var.

Rexton 94bın tl satıs fıyatı var sanırım

8. 2berk

2berk Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    1
    Fiat sitesinde fiyatlar şöyle.

2013 Model Yılı Fiyatları --------------------------------------------------------liste---------------indirimli
    URBAN 2.0 MULTIJET 170 HP 6MT -----------------------------------------95.620---------------98.120
    AWD LOUNGE 2.0 MULTIJET 170 HP 6AT---------------------------------113.110-------------110.610

9. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Biraderim servis yedek parça olayı sıkıntısızsa ve fiyat ikna ediciyse aIınır bence;)

10. ReNe

Alınan Beğeniler:
    2.112
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat Çaşkurlu
    Araç Modeli:
    En güzeli Link atayım değişik bir alet , yerden baya yüksek ve baya ağır ama bağımsız süspansiyonları var , elektronik güvenlik sistemleri baya güzel , led gündüz farları ve stopları var daha bir çok özellik ama işte fiyat çok önemli kaça bırakacakla öğreneceğim ;)

Servis yedek parça konusunda bir Alex pardon bir Hyundai değildir muhakkak ama az müşteriyi ellerinde tutmak için müşteriyi mağdur etmiyorlardır diye düşünmek istiyorum ;)

11. EMRE_61

EMRE_61 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    1
    kyron lar acayip araba ya hızlanırken 1. 2. viteslerde ısuzu kamyon sesine benziyordu. :)

Freemont a bindim bende pek beğenmedim konsolu felan.Bi ekran var başka birşey yok gibi geldi belkide çok dikkatli incelemedim ondan.Ayrıca 110 bin tl fiyat araçta mercek far, arkalarda ısıtma vs yok.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Mart 2013
  12. KaganSonmez

KaganSonmez Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    Aracı inceledim ağır bir araç ama onu idare edicek motoru koymuşlar yakıt tüketimi 2.0 motor için normal denilebilir ama biraz daha düşük olabilirdi.Güvenlik sistemlerinin tüm araçlarda standart full olması hoşuma gitti.Araç dış görünüm olarakda iyi.

Donanım olarak çok etkileyici olmasada gideri var diyebilirim :) Ancak fiyatta güzel bi indirim yapılmalı çünkü şuanki fiyatları bana biraz yüksek geldi.Araca opsiyonel olarak eklenecek şeyler fiyatı yükseltebilir iyi bir pazarlık lazım

Kısacası murat abi iyi pazarlıkla uygun fiyata gelirse alınabilir bir araç benim düşüncem :)

13. silverhawk07

silverhawk07 Servis-Satış Yetkilisi Servis-Satış Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    1.106
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mustafa
    Araç Modeli:
    RIO 1.5 CRDI 2009 COMF.
    benim arkadaşım antalya bayii satış müdürü aracı sürdüm donanım vs güzel. motor bizim 170 sorentolardan sessiz. motor vs merso . ama birde bakım malzemelerini öğrenmek lazım :)

14. maminci

maminci Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    10
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mehmet Aminci
    Araç Modeli:
    Toyota corolla
    Aracı kullanmadım ama marka bilinirliği çok düşük seviyede, alım-satımda çok sorun olur. Bir doktor arkadaşımda kyron vardı bir yıldır satmaya çalışıyor satamadı, mersedes motor falan diyor ama motorun mersedes olmasıyla iş bitmiyor.

15. ReNe

Alınan Beğeniler:
    2.112
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat Çaşkurlu
    Araç Modeli:
    Kyron biraz tırt alet ama Rexton'un biraz daha şansı var gibime geliyor , dediğiniz gibi araç gerçekten ağır ama motor 1500 devirden itibaren 360 nm tork veriyormuş birde aracın lastik taban kalınlığı bana garip geldi 215 taban ölçüsü bu boyutta araç için ince kaçıyor sanki , acaba yakıt tüketimi için yapılmış bir manevra olabilir mi acabaaaa ;p

16. maminci

maminci Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    10
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mehmet Aminci
    Araç Modeli:
    Toyota corolla
    DS4 ün tabanı 215, o arabaya bisiklet tekeri gibi durur:p

17. Emre

Emre Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    13
    rexton önceden 2.7 motor ile satılıyordu şimdi 2.0 olduğundan şansı daha yüksek servis konusunda hiç bakıma gitmedim hiçde umutlu değilim

18. ism@il

ism@il SUPER MODERATOR

Alınan Beğeniler:
    4.793
    Gerçek Ad-Soyad:
    ism@il
    Araç Modeli:
    Sportage 2012 gsl plus
    bu markanın araçlarını alacaksanız ikinci elini düşünmeyeceksiniz...
    siz istiyorsanız alın derim.

19. ReNe

Alınan Beğeniler:
    2.112
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat Çaşkurlu
    Araç Modeli:
    Tabii orası öyle 2. el kaygısı olan adamın 3-4 firma haricinde model bakmaması lazım burda amaç yetenekli güçlü garantisi uzun uygun fiyatlı kriterleri karşılanıyormu ona bakıyorlar . Bir test sürüşü yapmak lazım ;)

20. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Boşver biraderim.Alsınlar yıllarca kullansınlar.;)

Bu Sayfayı Paylaş