10 Kasım LPG KABLO

Sportage İçin Chip Tuning

'Teknik Sorunlar ve Çözümleri' forumunda pimbo tarafından 28 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. pimbo

pimbo Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    2
    2011 sportage 1.6 benzinli aracıma acaba chip uygulaması yapılabilir mi? garanti dısı kalmadan. yardımcı olabilir misiniz?

2. ERSİN

ERSİN Süper Moderatör Süper Moderatör

Alınan Beğeniler:
    229
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ersin
    Araç Modeli:
    Mercedes-Benz W211
    Uygulanır :) Ama Pek Bir İşe Yaradıgı Söylenmez 7-8 Bg Gibi Bir Artış Saglanır..Garantide Devre Dışı Kalmaz..Ama Aracınızda Turbo Olsaydı O Zaman Artış Olurdu..Mesela Benimki 2.5 Motor 140 Bg Chip Tuningle 175 Bg Oluyor...Chip Tuner Can Arkadaşımız Yapalım Yapalım Diyorda Ben Fazla Gaza Gelmek İstemiyorum..

3. Burak K.

Burak K. Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    2
    Sportage 1.6 için Chip tuning gereksiz. Cold Air Intake ve performans egzosu uygulaması yapabilirsiniz. Bunlar hem daha faydalı olur, hem daha gerçek etki yapar, ses ve görüntü olarak da memnun eder.

4. pimbo

pimbo Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    2
    aslında derdim beygirini yükseltmekten öte torkunu yükseltmek bunun icin ne önerirsiniz? yokuslarda tatmin edici olmuyor

5. Burak K.

Burak K. Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    2
    1.6 araç sonuçta basmassanız ya da vites küçültmezseniz yokuşlarda o kadar da iyi sonuç vermiyor. Ağırlığı da katmak lazım hesaba.

Ayrıca diğer 1.6 araçlara göre aracın motoru çok iyi Sportage manuel kullandım özellikle 2 ve 3. viteslerde ivmelenmesi süper.

Bu Sayfayı Paylaş