10 Kasım LPG KABLO

SORENTO KORNA SORUNU

'Sorento' forumunda Nedimabi61 tarafından 16 Şubat 2021 tarihinde açılan konu

1. Nedimabi61

Nedimabi61 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ekrem engi
    Araç Modeli:
    Sorento 2006
    Merhaba arkadaşlar 2006 sorento aracımda seyir halindeyken korna çalışmıyor.. ama durunca çalışıyor.. sigortasına baktım sorun yok. röle hangisi olduğunu bulamadım ama ses geliyor. Ne olabilir sorun.. Bu sabah yine yaşadım yolda basıyorum korna çalmıyor. Bu arada anahtardaki korna işaretine basınca da çalıyor korna.

2. Nedimabi61

Nedimabi61 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ekrem engi
    Araç Modeli:
    Sorento 2006

Servise uğradım kornaya bastı kornalar bozuk dedi. eee direksiyon döndurünce gidip geliyor ses dedm. kornalar bozuk.. ifadesi bu. 2 korna degiscek 500tl civarnda fiyat verdiler iscilik fiyatni hatrlamıyorum. Sımdi ne yapacagim bilmiyorum. zemberekte bir sıkınti varr diye dusunuyorum internetten siparis verip takacgm umarim düzelir bu sorun. korna icin de yuksk ses dusuk ses diye ayri ayri varmis. herhangi 2 korna alsam isimizii gormez mi

3. bayteriner

bayteriner Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    167
    Gerçek Ad-Soyad:
    İsmail Akkaş
    Araç Modeli:
    Cerato
    Iyi bir oto elektrikçisi derdinize çok daha ucuza çare olabilir diye düşünüyorum

4. Serdar

Serdar Yönetici Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    875
    Gerçek Ad-Soyad:
    Serdar
    Araç Modeli:
    c220 cdi
    direksiyon döndüğünde çalmaya başlıyorsa kesinlikle zemberek.

heh bunu beğendi.
  5. Nedimabi61

Nedimabi61 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ekrem engi
    Araç Modeli:
    Sorento 2006
    Merhaba arkadaşlar. bugün sipariş verdiğim zemberek geldi aracıma taktım tabi hava yastığı yandı. Hepsini yaptırdım korna çalıştı sorun yok..... Yolda gidiyorum bi basıyım dedim aynı sorun =)) gelde uğraş... Taktırdığım yere gittim baktılar soketle biraz uğraştılar tamam dediler 2 tur attım yine aynı sorun... Oto elektrikci geldi kornalar bozuk dedio_Oo_Oo_Oo_O değişti düzeldi. Servisi de dinlemedik meğer kornalar arızalıymış ama direksiyonu çevirince gidip gelmesi çok yanılttı.. Denk gelen olursa direk kornalara baktırsın =)

Bu Sayfayı Paylaş