10 Kasım LPG KABLO

Sinyaller yanmıyor.

'Cee'd' forumunda Matyyut tarafından 25 Mayıs 2020 tarihinde açılan konu

1. Matyyut

Matyyut Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Gerçek Ad-Soyad:
    Türker Yurt
    Araç Modeli:
    Ceed
    Arkadaşlar merhaba.

2011 sw ceed kullanıcısıyım. Aracını kilitlerken sinyallerini yanmadığını fark ettim. Kontrol ettiğimde, dörtlüler dahil sinyallerini hiç biri yanmıyor, aynı zamanda gosterge ekranında da bir işaret görünmüyor. Aklıma sigorta geldi ancak sinyallere ait Bi sigorta bulamadım.

Sorun ile ilgili yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

2. Mahir

Mahir Moderator Moderator

Alınan Beğeniler:
    3.737
    Gerçek Ad-Soyad:
    mahir
    Araç Modeli:
    .
    aynı olay cerato aracımda başıma gelmişti ön kaputtaki sivice basan plastik parça düştüğü için kitlerken sinyaller yanmıyordu sivice elle basıp aracı kitledigimde sinyallerin yandığını gördüm plastik parçayı alıp takmıştım böyle bir sorun olabilir

3. Matyyut

Matyyut Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Gerçek Ad-Soyad:
    Türker Yurt
    Araç Modeli:
    Ceed
    Mahir Bey cevap için teşekkürler.

Arkadaşlar sorun çözüldü.
    2 gün önce bagajdaki güç çıkışına kompresör bağlamışım arıza yapmıştı. Birden aklıma o geldi. Çünkü araçta elektriksel olarak başka bir müdahale olmadı ve araç birkaç gündür de kullanılmıyor.
    Ön kapı tarafında bulunan sigorta kutusundan ilgili sigortayı buldum (RR/P / OUTLET). Baktım yanmış. Değiştirdim sorun düzeldi. Dünden beri kitapçığı hatim ettim kaç defa. Sinyallerin sigortası ile ilgili bir bilgi yok. Arka güç çıkışının sinyallere olan bağlantısını anlayamamakla beraber, sıkıntı oradan kaynaklanmış.

Başına gelebilecek arkadaşlara şimdiden tecrübe olsun.

Rio35 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş