10 Kasım LPG KABLO

Rio+Bluetooth+İnternet+Android+Fizy=Voltran

'Ses ve Görüntü Sistemleri' forumunda rapiduser tarafından 10 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

1. rapiduser

rapiduser Sürücü

Alınan Beğeniler:
    32
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mustafa Arslan
    Araç Modeli:
    kia ceed premium crdi dct
    Biliyorum başlık biraz garip duruyor fakat bu beşli benim için gerçektende süper.

Şimdi gelelim bunun sebebine; Bildiğiniz üzere aracımızdaki telefon kontrol ünitesi telefonumuzla bluetooth üzerinden ses alışverişinde bulunuyor. Bu ses alışverişi sadece telefon geldiğinde veya arama yaptığında değil, telefondaki bütün ses ile ilgili işlemlerde aynı ses alışverişini yapıyor.

Cep telefonuma fizy programını kurdum, internet bağlantım da olduğu için online müzik dinleyebiliyorum. Tabi araç içinde bu işlemi yaptığımda tataa ses direk araçta çalıyor.

E bundan sonrası da sevdiğiniz müziği aratıp aracınızda dinlemeye kalıyor. İsterseniz liste oluşturup da dinleyebilirsiniz. Yani usb bellek veya cd ile kaydettiğiniz müziklerle kendinizi sınırlamaya son. :) İstek parça bile alabilirsiniz :)

2. Alicanım

Alicanım

Alınan Beğeniler:
    14
    Mustafa Bey paylaştığınız bilgiden dolayı teşekkür ederim.Gerçekten harika bir olay eğer siz bu bilgiyi paylaşmamış olsaydınız bu özellikten bilgimiz olmayacaktı.En kısa süre içersinde bu bilgiden faydalanma yoluna gideceğim.Tekrar teşekkürler.

3. rapiduser

rapiduser Sürücü

Alınan Beğeniler:
    32
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mustafa Arslan
    Araç Modeli:
    kia ceed premium crdi dct
    Rica ederim Ali bey. İşinize yarayacağına memnun oldum. Ayrıca bildiğim kadarıyla ttnetmuzik sitesinin de fizy tarzı uygulaması var. Fakat tabletler açısından sıkıntı olmamasına rağmen telefon için problemleri vardı. Eğer o programı da düzeltmişseler fizy gibi ttnetmuzik uygulamasıyla da istediğiniz müzikleri aracınızdan dinleyebilirsiniz.

4. Emre Akçay

Emre Akçay Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    356
    Gerçek Ad-Soyad:
    Emre Akçay
    Araç Modeli:
    '13 Kia Pro_Cee'd GT
    Benim iphone ile eşleşmesinden sonra iphone'un müzik çalarından çalan şarkıyı, Pro Ceed'in direksiyondaki tuşlarından değiştirmek çok güzel olay. Artı olarak ben aracıma 7' GPS li tablet pc bağladım. Aux'tan aracın teybine girdim. Tablette de 3G modem var. İstediğim heryerden internete girip film izleyebiliyorum.

5. JumyrKylysh

JumyrKylysh Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    Selamlar..
    Ben de buna biraz kafa yordum sonradan galaxy tab 8.9umu bluetoothdan bagladiktan sonra 5gblik internet paketimi de kullanarak fizy den muzik dinleyebiliyorum.. Ancak tablet biraz buyuk oldugundan on camda durmuyor.. Kucuk olunca da ben sevmiyorum hal boyle olunca da biraz arastirma yaptim.. Kanadada yeni riolarin oldukca buyuk ekranli navigasyonlu led ekranli teybe sahip oldugunu ogrendim.. Oradaki kuzenime teybi arastirmasini soyledim.. Anladigim kadariyla bu teyp fizy turu programlari calistirabilecek turden.. Ben de getirmesini isteyecefim ancak bir sorun var arkadaslar...
    Resimdeki aracta anahtarsiz calistirma var bizde yok.. Bu durumda teybin ustundeki kapagi ne yapacagiz bilmiyorum :S

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Mayıs 2013
  6. Rio35

Rio35 Moderator Moderator

Alınan Beğeniler:
    220
    Gerçek Ad-Soyad:
    İbrahim K.
    Araç Modeli:
    Rio Sedan 2012
    Bu konuda içiniz rahat olsun bu resmdki gibi kapak koyulur ama turkıyede yerli rioya özel üretildi :) ancak aynısından bayilerde satışa sunulmuş demşti necvox markası , bu lınkı iyice okuyun derim :)
    http://www.kiaclubtr.com/showthread.php?t=2697

Buda anahtarlı oolduğu durum :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Mayıs 2013
  7. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Bunu necvox mu satıyor İbrahim?

8. Rio35

Alınan Beğeniler:
    220
    Gerçek Ad-Soyad:
    İbrahim K.
    Araç Modeli:
    Rio Sedan 2012
    abi bu picantonun tybi necvoxu hıc görmedim resımde sol taraftakı kıa kapağını arkadasa göstermek istedim ille orada düğme olcak diye birşey yok diye ama muhtemelen necvoxun yaptığında orada delik falanda yoktur düz plastiktir..

9. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Şunları biraz daha uygun fiyata satsalar ya da araç üzerinde standart gelse de uğraşmasak;)

10. Rio35

Alınan Beğeniler:
    220
    Gerçek Ad-Soyad:
    İbrahim K.
    Araç Modeli:
    Rio Sedan 2012
    Haklısın abi çelikmotora akıl sır ermiyor malesef :) Anahtarlı resminide ekledim abi :)

11. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Eyvallah kardeşim.Artık bıraksınlar bu eski tip teypleri ve standart olarak multimedya taksınlar.Ne kadar güzel ürünler bunlar;)

Bu Sayfayı Paylaş