10 Kasım LPG KABLO

Kia Rio Sol Ön Sürtünme sesi

'Kia'dan Şikayetler / Talepler / Teşekkürler' forumunda Eren_87 tarafından 15 Ekim 2018 tarihinde açılan konu

1. Eren_87

Eren_87 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Eren YEL
    Araç Modeli:
    Rio
    Merhabalar. Foruma yeni kayıt oldum. İsmim Eren. Kia Rİo 2014 dizel aracım var.
    Konulara bakamadım eğer daha önceden aynı sorunu yaşamış ve cevaplanmışsa affola..

Geçen hafta küçük çapta bir kaza yaptım. Sol ön çamurlukta yetkili servis tarafından işlem yapıldı. Rot balansına kadar jant tamiratına kadar yapılıp aracımı bana teslim ettiler fakat bugün sol ön tekerden gelen bir sürtme sesi sinirlerimi allak bullak etti.

Bu ses 80Km/h çıktığım zaman kendini belli ediyor. Daha düşük hızlard kesiliyor. Sanki lastiğin çamurluğa sürtme sesi gibi. Fakat lastiğin sürtmediğine %100 eminim. Bu neden kaynaklanıyor olabilir. Bilgisi olan arkadaşlar varsa yardım rica ederim.. Yoksa servis yolunu tutup söktüreceğim ön takımı :)

2. med_cezir

med_cezir Sürücü

Alınan Beğeniler:
    11
    Gerçek Ad-Soyad:
    ahmet kartal
    Araç Modeli:
    Cerato 1.6 CRDI Adv
    Geçmiş olsun,
    Sorunuza teknik olarak yanıt verebilecek arkadaşlar olacaktır fakat serviste yaptırdığınız için bence beklemeden servise gidip yaptıkları işlemden sonra ortaya çıkan şikayetinizi çözmelerini talep edin.

3. Eren_87

Eren_87 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Eren YEL
    Araç Modeli:
    Rio
    Değerli yorumun için teşekkürler.. Servite hemen hallolurmu bilemedim.. bugün git yarın gel vs. derler mi acaba ? Basit bir konu ise lastikçiye falan gitmeyi düşünüyordum..

Bu Sayfayı Paylaş