10 Kasım LPG KABLO

Kia pro ceed torpido şişmesi yardım

'Cee'd' forumunda furkan5834 tarafından 11 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

1. furkan5834

furkan5834 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Furkan yıldız
    Araç Modeli:
    Kia pro ceed
    Merhabalar arkadaşlar 2011 model dizel kia pro ceed alıcam bi araç buldum ama torpidosunda şişme var forumda araştırdım servisten ücretsiz değiştirenler olmuş eğer benimde öyle bi şansım olursa aracı alıcam yardımcı olabilecek varmı

2. bypala

bypala Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    5
    Merhaba. Ben de 2012 ceed kullanıcısıyım. Bu kronik sorunun bilincinde olarak aldım aracımı. Daha önce ben de araştırmıştım ve hatta bir kaç servise danışmıştım bu konuda. Kia mevcut torpidoyu kullandığı araçlarla ilgili zamanında bir bülten yayınlamış ve sistemden aracınızın torpidosunun değişip değişmeyeceğine ilişkin yetkili servis size bilgi veriyor. Ben başvurumu yaptım. Torpidonun fotoğrafını çekip gönderiyorlar ve merkezden onay alınıyor. Ardından torpidonuz Kore'den fabrikadan talep edilip getirtiliyor. Yaklaşık bir ya da iki ay içinde sorun çözülüyor. Aracımın torpidosunun bu yöntemle ücretsiz bir şekilde değişimini yaptırdım. Gelen parçanın fatura bedeli üç ay önce 3000 TL civarındaydı.

3. motionpicture

motionpicture Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Gerçek Ad-Soyad:
    mustafa öksüz
    Araç Modeli:
    kia ceed 2012
    Merhaba,
    Benim araçtada torpido şişmesi oluştu. 2012 model ve garantisi bitmişti. Yetkili servise götürdüm. Fotoğrafını çektiler. Bir hafta içinde ücretsiz değişim talebinin onaylandığı ile ilgili bilgi verdiler. Ancak parçanın gelmesi için 4-5 ay beklemem gerektiğini söyledir. 4-5 ay sonra tekrar arayıp çağırdılar ve 2018 Eylül ayı gibi ücretsiz değiştirdim.

samet46 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş