10 Kasım LPG KABLO

Kia Magentis ve Sportage'a bir ödülde Orta Doğu'dan ...

'Resimler / Yazılar' forumunda ReNe tarafından 21 Kasım 2011 tarihinde açılan konu

1. ReNe

ReNe Super Moderator Super Moderator

Alınan Beğeniler:
    2.112
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat Çaşkurlu
    Araç Modeli:
    BMW 116 D 1.5l 8 ileri Zf
    Merhabalar ,

Orta Doğu En İyi Araç Ödülleri'nde (Middle East Motor Award) iki Kia modeli ödüle layık görüldü . En iyi SUV araç Sportage, en iyi orta sınıf sedan Magentis seçildi . Böylece you tube da yakında düz yolda yüksek süratle drift yapan Kia'lı araplar görmemiz yakındır yada giden araçtan kapıyı açıp terlikle asfaltta kayanlar mı demeliydim :D

Ekli dosyalar:

2. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Türkiye ye optima(magentis)bir gelebilseydi burada da ödül alırdı.Arcın neredeyse yeni kasası çıkacak ama Çelik Motordan çıt yok.Keşke bizde de her taraftan petrol fışkırsaydı.Belki o zaman 3. dünya ülkesi yerine konmazdık(Kia Türkiye nin resmi sitesinde Magentis için hala Çok Yakında yazıyor.:mad:).

3. mfs

mfs Sürücü

Alınan Beğeniler:
    7
    ötv zammı nedeniyle ithalatı iptal edildi diye biliyorum

4. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Evet onu bende görmüştüm ancak yine de açık bir kapı bıraktılar galiba.Çünkü Kia Türkiye resmi internet sitesinde magentis için 'Çok Yakında.Bizi Facebook ve Twitter sayfalarımızdan takip edin. Yeni Magentis ile ilgili haberleri kaçırmayın! 'diye yazmışlar.Yağmasalarda gürlüyorlar galiba:12032il3:

Böyle bir karar aldılarsa ceed in ve rio nunda dizelinide getirmesinler ve distrübütörü oldukları Lada ve Chery ye daha fazla önem versinler.Kia dan daha fazla satış elde etmek için kiaclubtr yi takip etseler yetecek onlara.İnsan satışlarını düşürmek için neden bu kadar uğraş verir anlayamıyorum:12032il3:

Bu Sayfayı Paylaş