10 Kasım LPG KABLO

Kia Cee'd 2008 Motion ön konsoldaki 2 sensör nedir ?

'Cee'd' forumunda HaNGMaN tarafından 14 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. HaNGMaN

HaNGMaN Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    3
    Gerçek Ad-Soyad:
    Burak YEL
    Araç Modeli:
    CEED MOTION 1.6 DSL A/T 2008 MODEL
    Selamlar,
    Yeni aldığım 2008 model Cee'd Motion 1.6 CRDİ 115 HP aracımı hala tanıma aşamasındayım, forum sayesinde bir çok özelliğini keşfetme imkanım oldu, takıldığım bir nokta var sadece,
    Camın önünde konsolda 2 adet sensöre benzeyen yuvarlak materyaller var, forumda okuduğuma göre far sensörü diyen var, yağmur sensörü diyen var, fakat bir türlü ne olduğunu çözemedim, far sensörü olsa far kolunda Auto seçeneği olur ama yok, Yağmur sensörü olsa aynı şekilde silgeç kolunda Auto seçeneği olur ama onda da yok, Yardımcı olursanız sevinirim.
    Son olarak üstte tepe lambasının yanında gözlük kutusu var sanırım tırnakları kırık düşüyor sürekli, servisten sipariş versem çok masraflı olur mu ? ya da bulabileceğim yedek parçacı varmıdır.
    Vereceğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ediyorum...

2. u_d_cicek

u_d_cicek Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    893
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ufuk Doğan ÇİÇEK
    Araç Modeli:
    2011 Hyundai ix35 R Style Plus 4x4 (Dizel)
    Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Kendinize "Tanışma" konusu altında yeni konu açarsanız sizi daha iyi tanıma fırsatımız olur.
    Sensörler hakkındaki tahminim de benim şu şekilde;
    Malum arabalar paket ve donanım olarak farklılık göstermekte. Sizin arabanızında full versiyonunda otomatik far ve otomatik silecek özelliği var ise alt donanımlarda da yerleri oluyor ama ya sensör ya da bağlatıları mevcut olmuyor.
    Mesela sportage ların otomatiklerinde hız sabitleyici yok ama forum da sadece tuş takımını alarak kullanmakta olan arkadaşlar mevcut. Muhtemelen sizin araç için de aynı durum söz konusu olabilir.
    Saygılarımla...
    Aktif forumlar dilerim...

koreci bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş