10 Kasım LPG KABLO

Kia ceed 1.6 dct 136 bg. Performans ve yakıt tuketimi

'Otomobilinizi Tanıtın - Showroom' forumunda yavuz çinkılıç tarafından 26 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

1. yavuz çinkılıç

yavuz çinkılıç Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Gerçek Ad-Soyad:
    yavuz çinkılıç
    Araç Modeli:
    2015
    2015 ceed dct 136 bg. SW Yaklaşık 1 yıl önce aldım. 128 bg. Manuel SW vardı oda güzeldi .fakat son kasa süper .motor performansı eskisine gore gayet iyi süspansiyon daha yumusak ve yol tutuşu harika yakıt tuketimi 1 depo ile 4 kişi İstanbul Gaziantep arası gidip geldim. Ortalama yakıt tüketimi 5.0 gösterdi fakat 60 lt. Yakıt aldım ve 1300 km.yol yaptım . Dönüş yolunda da aynı şekilde 1300 km yaptım . 3 km gider yazısında 60 lt yakıt aldım. Toplam 2600 km yolu 120 lt. Yakıtla gitmiş oldum. Ortalama ekranda 5.0 yazıyordu fakat 4.6 yakıt tüketimi ile harika bir sonuç ortaya cıktı. Aracıma resmen tutuldum. Bu araç benim 7. Kia marka aracım . 0-100 ve 210 km. Hız testi sizler için
    https://www.youtube.com/channel/UCiDCDBogQSG1-QnwrIadHZQ

2. abdulkadirgunay3

abdulkadirgunay3 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Abdulkadir Günay
    Araç Modeli:
    2012
    Yavuz abi paylaşım bilgilendirici olmuş eline sağlık ben de Kia Cee'd almayı planlıyorum otomatik mi manuel mi alayım sence otomatik ise neden manuel ise neden artı veya eksilerini söyleyebilir misin kafaya taktım adet abi Kia Ceed inşallah alacağım ama Piyasalar çok yüksek seninle bilgilendirici bir yazı bekliyorum abi yıllardır Kia kullanan birisi olarak Şimdiden teşekkür ederim

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. celikmotors

celikmotors Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    batıgün
    Araç Modeli:
    2013
    2013 model kia ceed pro ceed 1.6 gti hatasız boyasız türkiyede tek

Bu Sayfayı Paylaş