10 Kasım LPG KABLO

Güneş Sigorta

'Kasko, Sigorta, Devir İşlemleri' forumunda hakangockon tarafından 6 Nisan 2017 tarihinde açılan konu

1. hakangockon

hakangockon Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    9
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan GÖÇKON
    Araç Modeli:
    Kia Ceed Concept Crdi AT 2012
    Değerli forumdaşlar;güneş sigortadan kasko yaptıran arkadaşların yorumlarını bekliyorum.Herhangi bir sıkıntı ile karşılaştınız mı?Kasko fiyatları çok artmış en iyi teklifi güneş sigorta verdi muafiyet yok dendi fakat poliçeyi gidip incelemedim.

2. ZORKOL

ZORKOL Sürücü

Alınan Beğeniler:
    69
    Gerçek Ad-Soyad:
    MUHAMMET ERYILMAZ
    Araç Modeli:
    2015 spo premium
    siz kaskonuzu yaptırmış olabilirsiniz fakat bir iki kelam edeyim istedim

tanıdığım yeni aldığı araçla kaza geçirdi ve karşı taraf suçluydu, her 2 tarafında sigortası güneş sigorta idi, güneş sigortanın izmir bölge merkezi hasar gören arkadaşın aracını yetkili yerine başka yerde yapmaya çalıştı, işleme onay vermemesine karşı araç 1 aya yakın yattı, kimse muhatap almadı,mail atmadığı genel merkez kalmadı, ilgililik kendi çıkarları için sıfırdı çünkü kazaya sebebiyet veren araçda güneş sigorta, kaza geçiren de güneş sigortaydı, en az masrafla nasıl yırtarızın peşinde koştular,en son bu aracı perte çıkartıp sana satalım dediler vesaire...

eleman o saatten sonra güneş görse şemsiye altına girer olmuştu...

yazdıklarım kısaca firmayı kötülemek babında değil,

elbetteki diğer sigorta firmalarında da böyle durum yaşanmıyor değildir fakat genel merkezce mağdur edilmiş olması durumu enteresan kılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş