10 Kasım LPG KABLO

2017 kia rio direksiyon nikelaj soyulması

'Rio' forumunda Asi&ruh tarafından 21 Kasım 2020 tarihinde açılan konu

1. Asi&ruh

Asi&ruh Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    1
    Gerçek Ad-Soyad:
    Bülent sönmez
    Araç Modeli:
    Kia
    2017 kia rio concept aracimin direksiyonumda bulunan nikalaj soyulmaya basladi..basina boyle birsey gelen varmi? bu nasil malzeme kalitesidir? yapilicak birsey varmi ? bu parca degisirmi? şimdiden cevaplariniz icin tesekkurler..not:arac garanti kapsaminda garantiden 20201121_161327.jpg
    degisirmi?

2. Terapist

Terapist Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    253
    Gerçek Ad-Soyad:
    Oğuz Kağan Dinç
    Araç Modeli:
    2013 Kia Rio Sporty 1.4 CRDI
    Aracınız garanti kapsamında ise ve kullanıcı hatalı bir durum yoksa yetkili servisten değişim talep edebilirsiniz . Zamanında bende benzer bir şekilde deri direksiyon da soyulma yaşamıştım garantiden direksiyonum değişmişti .

3. Asi&ruh

Asi&ruh Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    1
    Gerçek Ad-Soyad:
    Bülent sönmez
    Araç Modeli:
    Kia
    malasef garanti 2 yilmis..yanu 5 yil olayi fasa fiso..onuds gectim parasiyla yaptirayim dedim parça türkiyeye hic gelmemis..neyse akillanmis olduk millet boşuna isim yapmis marka araç almiyor.

4. Terapist

Terapist Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    253
    Gerçek Ad-Soyad:
    Oğuz Kağan Dinç
    Araç Modeli:
    2013 Kia Rio Sporty 1.4 CRDI
    Kia Türkiye'nin malesef saçma sapan bir garanti anlayışı var . Bence siz Kia Türkiye'ye bir mail atın . Şansınızı biraz daha zorlayın . Sonuçta elinize bir cisim alıp özellikle kazımadınız . Ama yanlış hatırlamıyosam 2 yıldan sonra çok elzem parçaları garantiye dahil ediyorlar . Yani benzer bir durumu bende yaşamıştım. En olmadı soyulan plastik kısma kaplama yaptırırsınız . Kia Türkiye benim nazarımda malesef müşteri memnuniyeti konusunda biraz zayıf . Hem yetkili servislerin fiyatları çok yüksek hem de araç garantisi varken bile çok kıvrandırıyorlar. Babam da Skoda Octavia var . Herhangi bir durumda garantisi bitmiş olmasına rağmen düzenli servis müşterisi olduğumuz için asıl garanti olmasa bile iyi niyet garantisi adı altında yardımcı oluyorlar.

aytekinaltun bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş