10 Kasım LPG KABLO

2017 cerato orj ekran bozuldu

'Ses ve Görüntü Sistemleri' forumunda volkan77 tarafından 23 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

1. volkan77

volkan77 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Gerçek Ad-Soyad:
    volkan şavlı
    Araç Modeli:
    cerato
    Arkadaşlar merhaba 2017 cerato consept aracımın multimedya ekranı bu gün herhengi bir müdahalede bulunmama rağmen bozuldu ekran siyah kapalı gibi ve sürekli ışık gelip gidiyo göz kırpması gibi ses yok araba kontak kapalıyken bile aynı şekilde daha önce serviste bir güncelleme yapılmıştı radyo sorunu için ama onun dışında bir şey yok başına gelen varmı acaba

2. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Geçmiş olsun.Aynı servise götürüp değiştirilmesini talep edin bence.Yazılımdan sonra olmuş olabilir.Bir de multimedya besleme sigortasını çekip bir süre sonra tekrar takabilirsiniz.Bazen bu da işe yarar.

3. silverhawk07

silverhawk07 Servis-Satış Yetkilisi Servis-Satış Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    1.106
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mustafa
    Araç Modeli:
    RIO 1.5 CRDI 2009 COMF.
    geçmiş olsun . servise başvurun. öncelikle söküp cihazın yetkili servisine gönderirler. oradan gelecek rapora göre. tamir veya değişim yapabilirler

4. LastOttoman

LastOttoman Sürücü

Alınan Beğeniler:
    71
    Gerçek Ad-Soyad:
    Güven Kaya
    Araç Modeli:
    2016 Cerato Consept Plus
    benim aracında başına geldi ama benim araç 2016 model kia daichii diye bir firma ile anlaş malıymış sağ olsun hiç ilgilenmediler 2 ay radyosuz araba kullandım sonra sıfır verecek dediler getirdiler sağ olsun o da sıfır çıkmadı artık hangi arabadan sökmüşler ise (kesin kiralık kazalı arabadan sökmüşler ) 5 tane telefon bluetooht ile bağlanmış bende sinirlendim gittim dışarıdan büyük ekran taktım çok mutluyum ses sistemi garanti dışı kalmış bildiğim kadarıyla hiç umrumda değil ses sistemi zaten beş para etmez.

5. volkan77

volkan77 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Gerçek Ad-Soyad:
    volkan şavlı
    Araç Modeli:
    cerato
    Yorumlarınız için teşekkür ederim sigorta değilmiş resette attım ama olmadı servise götürdüm söküp üretici firmaya gönderdiler 10 güne kadar gelir dediler ama bakalım 20 günden sonra gelmezse yenisini talep ederim artık sonucu burdan yazar haber veririm

Bu Sayfayı Paylaş