10 Kasım LPG KABLO

2015 Kia Ceed premium sportywagon & Hyundai Elentra 1,6 OTM dizel

'Cee'd' forumunda BaTeRRiiSStt tarafından 8 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. BaTeRRiiSStt

BaTeRRiiSStt Sürücü

Alınan Beğeniler:
    22
    Arkadaşlar merhaba. size bir konuda danışmak istiyorum. 2008 cerato kullanıcısıyım. Açıkçası arabamdan memnunum ancak ÖTV den muaf araba alma durumu var. Konu baslıgındakı 2 arac cok hosuma gıdıyor ıkısıde en dolu versıyonları ancak fiyatlar ucmus durumda . Kia 86400tl Hyundai 86500 tl . Siz olsanız hangısını tercıh ederdınız ? ÖTV den muaf olacagı ıcın otomatık olmak zorunda. Olmuşken dizel olsun ıstıyorum halıyle . SIzce sene sonunu beklemelımıyım ? Şu an kı fiyatlar ıle sene sonu 2015 araclarda cok fark oynar mı ?

2. ReNe

ReNe Super Moderator Super Moderator

Alınan Beğeniler:
    2.112
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat Çaşkurlu
    Araç Modeli:
    BMW 116 D 1.5l 8 ileri Zf
    Merhabalar , Yavaş yavaş kullanıcılarımız Ceratolarını satıp başka modellere geçmeye başladı sizinde alacağınız otomobil şimdiden hayırlı olsun .
    Alacağınız araçlar Compact segment üyesi olmasına rağmen kasa yapıları ve tarzları biraz farklı . Bagaj kapasitesine ihtiyacınız olduğundan dolayı Hyundai Elentra sanırım ilginizi çekiyor . Ceed sportywagon yükleme kapasitesi bana daha verimli geliyor çatıya kadar yükleme esprisiyle . Yürüyen aksam olarakta Ceed burda tam bağımsız süspansiyon sistemiyle daha konforlu yolculuk yapacağınız anlamına gelecektir . Alacağınız araç 7 ileri çift kavrama otomatik ve 136 hp motor gücü ile çok keyifli seyahatler garanti olacak , eski 6 ileri tam otomatik şanzımana göre yüzde 20-36 arası daha az yakıt tüketiyor bu yeni dct şanzımanlar . Ceed avrupai stilde üretilen bir araç ve ben iki modelide ayrı ayrı değerlendirdiğimde çok sevsemde Ceed Sportywagon benim için gözü kapalı tercih edeceğim araç olurdu ..

3. Ali34CaN

Ali34CaN Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    327
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ali Can
    Araç Modeli:
    Old Sportage 2015
    hayırlısıyla almanız dılegıyle, benım tercıhımde ceed sporywagondan yana olurdu sahsen.

4. BaTeRRiiSStt

BaTeRRiiSStt Sürücü

Alınan Beğeniler:
    22
    Çok tesekkurler . Gönlüm Ceed den yana . sene sonuna doğru fiyatlarda düşme olurmu ? 86400 tl şu an kampanya da yok sınırları zorlıcam ama gönlüm araç fiyatının 77 - 78 lere düşmesinden yana .

5. ReNe

ReNe Super Moderator Super Moderator

Alınan Beğeniler:
    2.112
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat Çaşkurlu
    Araç Modeli:
    BMW 116 D 1.5l 8 ileri Zf
    Valla liste fiyatı üzerinden indirim yapacaklardır lakin ülkemizde tekrar seçim telaşı ve tek partilimi koalisyonlu mu bir yönetim gelir sorusu bir yandan pkk ile savaş derken istikrar olmaz ise dövizde dahada artabilir . 2016 model araçlar geldiğinde elde olan 2015 lerde kampanya yapabilirler , araç alacağınız dönemde bir çok bayii gezmeniz gerekecek .

6. BaTeRRiiSStt

BaTeRRiiSStt Sürücü

Alınan Beğeniler:
    22
    Tek tek arıcam marmara ve ege bölgesi bayılerını . Sakarya izmit oralara da bakıcam . Hakkımızda hayırlsıı . Zaten kia ceed i cok begenıyordum sizin yorumlarınızdan sonra doğru tercıh yaptıgımı anladım. Çok tesekkurler.

7. ism@il

ism@il SUPER MODERATOR

Alınan Beğeniler:
    4.794
    Gerçek Ad-Soyad:
    ism@il
    Araç Modeli:
    Sportage 2012 gsl plus
    Eğer o rakamlara çıkacaksanız bence D segment bi araca bakın. Tabi fiyatlar biraz daha yüksek olacak ama ötv muaf olunca çıkılabilir belki.

8. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Ben de iki araç arasından ceed sportywagon u seçerdim.

9. pascalim

pascalim Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    2.947
    Gerçek Ad-Soyad:
    Orhan İLYASLI
    Araç Modeli:
    Ceed Consept Plus SW
    Araç zaten çok iyiydi. Şimdi ki hali dahada oturdu. Uzun süre kullanacaksanız ceed alın. Kia makyajdan sonra pat diye yeni kasayı veriyor.

2011 de makyajlı ceed aldım. Seneye bunlar geldi kısmet oldu bende sw almıştım.

Kasa değişimini sorun etmez iseniz aracı gözü kapalı alın derim

Bu Sayfayı Paylaş