10 Kasım LPG KABLO

2012 Kia Ceed Yakıt Sorunu

'Teknik Sorunlar ve Çözümleri' forumunda intense01 tarafından 6 Mart 2014 tarihinde açılan konu

1. intense01

intense01 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhaba Arkadaşlar şu anda kullanmış olduğum 2012 model kia ceed concept plus ile ilgili bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. Son zamanlarda aracıma petrolden dizel yakıt aldığımda pompa görevlisine depomu fulletiyorum ancak yakıt tam dolmadan yakıt tabancası atıyor bu başıma son zamanlarda 3-4 defa geldi en son bir pompa görevlisi aracımda sorun olduğunu söyledi çünkü tabanca attıktan sonra üstüne 100 tl lik yaklaşık 18 litre daha mazot alıyor araç bununda depo havalandırma ile alakalı olduğunu söylüyorlar bugün yine depomu fullamek için başka bir istasyona gittim orada da aynısı oldu oradaki görevlide aynısını söyledi ve arana normal depo litresinden fazla alıyor o da dikkatimi çekti bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var ise veya başına böyle bir durum gelenler bana yardımcı olursa sevinirim herkese iyi günler diliyorum.

2. kiario63

kiario63

Alınan Beğeniler:
    315
    Geçmiş olsun. Deneyimli arkadaşlar yardımcı olacaktır. Eğer tabancanın atmasına neden olan mekanizma arizaliysa depo ikinci doldurusta ağzına kadar doluyor olabilir. Bu nedenle fazla yakıt alıyor olabilir

tapatalk

3. ser.duman

ser.duman F1 Pilotu

Alınan Beğeniler:
    867
    Gerçek Ad-Soyad:
    sercan duman
    Araç Modeli:
    2008 CERATO COMFORT 1,6 138 HP 320NM
    Forum kuralları gereği kendinizi tanışma bölümünde tanıtmanız gerekmektedir; Aracınızın deposu kaç Lt'lik acaba biliyormusunuz.Maks. 52Lt mazot almanız lazım..!!!

ism@il bunu beğendi.
  4. ism@il

ism@il SUPER MODERATOR

Alınan Beğeniler:
    4.793
    Gerçek Ad-Soyad:
    ism@il
    Araç Modeli:
    Sportage 2012 gsl plus
    +1

5. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Merhaba.Hoş geldiniz.Forum kuralları gereği kendinizi tanışma başlığı altında tanıtmanızı rica ediyoruz.

Aracınızın deposunu ya da havalandırma klapesi ve devresini kontrol ettirmenizi tavsiye ederim.

ser.duman bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş