10 Kasım LPG KABLO

2012-2014 ceed sw kullAnan veya bilgisi olanların yorumlarını bekliyorum

'Cee'd' forumunda Ergin57 tarafından 25 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. Ergin57

Ergin57 Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    144
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ergin keser
    Araç Modeli:
    2008
    S.a uzun zamandır cerato kullanmaktayım aracım ufak geliyor hemde yaş yükseltmek istiyorum 2012 2014 yeni kasa ceed dizel otomatik düşünüyorum confor ve genel bilgilerini paylaşırsanız sevinirim artıları eksileri nelerdir

2. emirhancakir

emirhancakir Sürücü

Alınan Beğeniler:
    150
    Gerçek Ad-Soyad:
    Emirhan ÇAKIR
    Araç Modeli:
    BMW E39 2000 520iA
    Parçacımın yeni kasa SW Ceed ine bindim. Çok seri, aşırı konforlu. İç dizaynı harika. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanılmış. Elektrikli hafızalı koltuklar, ekran şeklinde göstergeler, çelik jantlar, tablet şeklinde teyp, koltuk ısıtma falan her şey var. Harika bir araç bana göre kısacası.

3. Çınar

Çınar Sürücü

Alınan Beğeniler:
    97
    Gerçek Ad-Soyad:
    Eray CANBAY
    Araç Modeli:
    Kia Ceed
    Bende 2015 Concept Plus düz vites HB var, temiz bir araç bul, al ve zevkini çıkar derim.
    Donanım gayet doyurucu, motor gücü desen gaza bas gerisini halleder :) Alırken beni iç dizaynı cezbetmişti, kendi aracım diye demiyorum yeni nesil araçlara bakıyorum, aracımdaki konsol daha güzel.
    2 çocuğum var gayet rahat sığıyoruz araca. Arkada 2 adet oto koltuğu, bagajda 2 adet bebek arabası standart bende :) Yine de bagaja eşya yükleyebiliyorum.

Yakıt konusunda ise ; bu CRDI motorun tek kötü yanı şehir içi trafiği sevmiyor, yani çok fazla dur - kalk yaparsan yakıt tüketimi bariz şekilde artıyor, bırak beni gideyim kafasında araç, vurduğun zaman yollara gayet makul seviyelerde yakıt tüketimi. Şöyle bir örnek vereyim, 100 tl mazot koydum geçtiğimiz ay, şansıma hep kısa mesafe ve trafiğe girdim, yakıt ışığı yandığında ortalama tüketim 11,5 lt gösteriyordu.
    Sonrasında yine 100 tl aldım ve şuan çeyrek depo var, trafiğe fazla girmedim şuan 6,5 lt gösteriyor. Ama bayağı sakin kullandım diyebilirim. Ortalama 8 lt yi aşmaz diyeyim yani.

Aracımı alalı 1 sene oldu, diğer araçlarımda bu kadar süre geçince hevesim de azalıyordu. Ancak ne hikmetse bu aracımda hala aynı kullanım hevesim var :)
    Çok detaya girmedim farkındayım ama özellikle sormak istediğin bir konu varsa yardımcı olmak isterim.

Ergin57 bunu beğendi.
  4. Ergin57

Ergin57 Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    144
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ergin keser
    Araç Modeli:
    2008
    Ben 5 senedir kia kullanıyorum motoru harika ve içi oldukca güzel cok uzun yol yaptım cerato ile sw tercihim 5 yetiskin 1 7 yaşında cocuk bagaj cocuk icin yeterlidir diye düşünüyorum kia cok güzel anlatmıssınız bilen biliyo güzel arqba

Çınar bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş