10 Kasım LPG KABLO

2 din ölçüleri

'Ses ve Görüntü Sistemleri' forumunda ibrahim tarafından 14 Mart 2012 tarihinde açılan konu

1. ibrahim

ibrahim Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşlar cerato 2005-2009 arası araçlarına 2 din ses görüntü sistemi takan var ise taktığı modeli ve ölçülerini paylaşabilirmi acaba

2. Emre

Emre Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    13
    7.inc oluyor ceratolara xetec necvox gıbı markalar yaygındır.sahibinden.com da uygun fiyatlara bulabılırsınız

3. ibrahim

ibrahim Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    emre bey malesef tam ölçüleri lazım bana 7 '' ekran büyüklüğü ile ilgili

4. Emre

Emre Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    13
    tam ölçüleri derken ? 7' zaten ölçüsüdür örn: sorento ve spo.larda necvox 9690 serisi kullanıldı gayet güzel bir seri ceratonuza hemen uyar.7' 17,78cmdir bunu da ekranın sol üst ve sağ alt (çapraz)köşelerini ölçerek bulabılırsınız

5. ibrahim

ibrahim Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    ben anlatamadım sanırım tam olarak ne istediğimi. ben ekran ölçüsünü istemedim sonuçta iki ayrı 7 '' lik cihazın gerçek ölçüleri çercevesi v.s. si yüzünden değişik büyüklüklerde oluyor.mesela sorentoya 6'' olanda var 7'' de

bunun gibi derinlik boy ve en ölçülerini sormuştum(ikiside sorentoya uyumluymuş?)

tabi bana cerato 2005 2006 ölçüleri lazım

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Mart 2012
  6. kanikarali

kanikarali Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    150
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ali Kanıkara
    Araç Modeli:
    2006 Cerato 1.5 CRDİ
    2006 öncesi cerato için W2-D9521K modeli sanırım uygundur. Ölçüleri de witson sitesinde var da asıl nasıl temin ediliyor. ben baktım Türkiyede satıcısı yok. Siz nasıl temin etmeyi düşünüyorsunuz? Bilgi verirseniz memnun olurum. Kolay gelsin.

7. ibrahim

ibrahim Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    Evet siteyi bende incelemiştim.Çine giden arkadaşıma aldırcağım.Fiyatları 130-300$ arasıymış.KIA CERATO/SPORTAGE (W2-D9521K) düşünüyorum bende 215$ fiyatı opsiyonlar haric.Elime gecince daha detaylı bilgi vereceğim.

8. drangelman

drangelman Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    68
    Gerçek Ad-Soyad:
    B.U.Y
    Araç Modeli:
    Toyota Avensis-2014

ibrahim hocam senin sormak istediğin şey ASLINDA DOUBLE DİN deniyor.

double dinlerinde ölçüleri bütün dünyada üretilen cihazlarda aynıdır.

sadece sorun şudur.eğer double din cihazın etrafi araca montajı yapıldıktan sonra

boş kalıyorsa aracına uygun çerçeveler satılır gider onlardan alırsın ve etrafıda dolmuş olur daha güzel bir görüntü alırsın.

ancak ceratolar için böyle orjinal bir çerçeve yok haberin olsun.montajı yapan eleman zekasını çalıştırarak OEM bir şeyler yapacak o bölgeye.

ancak alacağın cihaza ebay.com dan bakarsan 2005-2009 cerato için zaten ölçüleri standarttır.

son tavsiyem türkiyede servis ağı olan bir cihaz seç.

ucuz olacak diye yurt dışından getirttiğinde cihaz bir süre illaki arıza yapacak zaten servis yoksa türkiyede elinde patlar haberin olsun.

ben 2008 den bu yana kendi ceratomda xetec dtm 700 kullnıyorum.double dindir bu cihazda mesela.4 yıl içinde 3 kez servise gitti istanbula.yazılım güncellemesi,anakart ve ekran değişimi ile ilgili.

bu cihazlar aslında çok hassas cihazlar.toz,sarsıntı gibi şeylerden çabuk etkileniyorlar.

benim sana marka önerim kesinlikle necvox olmasın diyorum.sakın bulaşma.

xetec,pioneer veya jvc olabilir.

http://www.murtascar.com/ buradan bakabilrisin.

9. hurricane_07

hurricane_07 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    ben aracıma xetec marka taktırdım 6.2 inc boyutunda. kutudan cıkan cerceveyı montaj yapan usta bıraz da el becerısıyle kesıp bıcıp cok guzel monte ettı.sizin sorunuza gelınce zaten inc olayı en-boy olarak dusunun onda sıkıntı yok 7 ıncden buyuk olmadıgı surece.gerıye derınlık kalıyor.benm kı mekanıksız yanı cd caları yoktu ve derınlıgı cok azdı. mekanıklı oldugunu dusunelım konsolu soktuklerınde goreceksınız kı ıcerde dunyalar var :) yanı derınlık acısından da sorun yasamazsınız ceratolarda

10. drangelman

drangelman Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    68
    Gerçek Ad-Soyad:
    B.U.Y
    Araç Modeli:
    Toyota Avensis-2014
    :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

11. ibrahim

ibrahim Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşlar zaten konu başlığı 2 din uzatıp double yazmadım.benim şahsi fikrim bu tip cihazlara tonla para akıtmak değil..resimde gördüğünüz ürünler zaten oem ölçülerine göre hazırlanmış ama ben emin olmak istedim sonuçta 1 hakkım var oda gol olsun isterim ..teşekkürler

Bu Sayfayı Paylaş