10 Kasım LPG KABLO

Yeni 2011 - 2014 model Rio yaşam rehberi- tüm sorunları ve reel kullanım sonuçları

'Rio' forumunda Hederot tarafından 12 Ağustos 2014 tarihinde açılan konu

1. ReNe

ReNe Super Moderator Super Moderator

Alınan Beğeniler:
    2.112
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat Çaşkurlu
    Araç Modeli:
    BMW 116 D 1.5l 8 ileri Zf
    Sol ayna dış led sinyale takma ücreti dahil 400 tl isteyen bayii direksiyon sistem elemanları için neler ister :)

heh bunu beğendi.
  2. turantunca

turantunca Sürücü

Alınan Beğeniler:
    54
    Gerçek Ad-Soyad:
    Turan Tunca
    Araç Modeli:
    kia rio 1.4 crdi
    Ben kendim değiştirdim elimde tornavida dışında bişey olmadan gerekli ekipmanlar olsa çok basit bir işlem sinyal değişimi daha doğrusu bizim araçların ayna sinyallerinin led olması çok gereksiz ampul olsa çok uygun fiyata halledeceğiz

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ReNe bunu beğendi.
  3. Kia Rio 2006

Kia Rio 2006 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    23
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ahmet ali
    Araç Modeli:
    Kia Rio 2006
    Merhaba 2014 Rio bozuk yollarda direksiyonun altından bozuk para sesi gibi bir ses geliyor bu kronik bir sorunmus servis bunu ücretsiz değiştirir mi 2015 çıkışlı aracım 5yil garanti diyorlar

Vestel_5530 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. furgen_6

furgen_6 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    14
    Gerçek Ad-Soyad:
    Furkan GENÇ
    Araç Modeli:
    Kia Rio Natty Sedan 1.4 CVVT
    Bu araçlar da EPS (Elektrik destekli direksiyon) mevcut. Şehir içinde gayet yumuşak olmasına rağmen hızlanınca istediğim sertleşme gerçekleşmiyor. Doğrusu özellikle 2 şeritli yollarda 12o km lerde kamyon filan sollarken bana pek güven vermedi. Sizlerin araçlarda da bu şekilde mi? Yoksa ben aracı yeni aldığım için alışmam mı gerekiyor. (2012 natty 1.4 cvvt)

5. Kia Rio 2006

Kia Rio 2006 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    23
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ahmet ali
    Araç Modeli:
    Kia Rio 2006
    Aynı evet ama bizim arabaları renove Citroen ile kiyaslamamak lazım sağlam araba geçen volvo önüme bir çıktı yandan gömdüm Volvo sürüklendi önümde gerçi fazla hızlı değildim aractin indim çizik bile yoktu sağlam araba birde renolara göre 1litre fazla yakıyor

6. KiaCan

KiaCan Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Gürcan Kara
    Araç Modeli:
    Rio
    Arkadaşlar merhaba 2014 Rio natty model aracıma xenon uygulama yaptım,aydınlatmadan memnunum ayrıca araca hoş bir hava katti diyebilirim lakin ikidir sol kisa ampul patlama yapıyor beni masrafa sokuyor. Bu model rioda xenonlarda uyumsuzluk yaşayanlar var mi? Acaba xenon u söküp orjinal ampuller emi donmek gerekiyor?

7. Kia Rio 2006

Kia Rio 2006 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    23
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ahmet ali
    Araç Modeli:
    Kia Rio 2006
    Sokette gevşeklik vardır taktiğin yerde birde sabit kalması lazım yerinde sallanmayacak soketi biraz kontrol kalemi ile sıkıştır gevşek olmasın kısalar h7 uzunlar h1demi birde sislerin ampul kodu ne

8. KiaCan

KiaCan Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Gürcan Kara
    Araç Modeli:
    Rio
    Uzunlar h7 kısalar h1 hocam . ayrıca xenonu takan elektrikçi ampuller sallanmasin diye yapistiricibir maddeyle sağlamlaştırdı. Orjinal ampul yuvalarına xenonlar uyumsuz olduğu için ampul yuvasindaki orjinal ampullerin oturtulduğu siyah plastik ampul kasasını cikarttik öyle Xenon lari kullanabildik. Ne hikmetse yine sol kisa Xenon patladı. Soket bağlantılar da sorun yoktu

9. onur_knk_44

onur_knk_44 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Onur Kınık
    Araç Modeli:
    Rio 2013
    Abiler kardeşler . 2013 sporty aracım 95000 km de. Son 4-5 gündür sabah çalıştırdığım da arkadan yakıt deposundan lok lok ses geliyor. İş yerine gidiyorum. Akşam çalıştırdığım da marşa bastığımda zorluyor yakıt yokmuş gibi ve rolantisiz çalışıyor devir düşüyor stop ediyor. Sabahları devirsizlik ve stop etme yok. Akşamları oluyor sadece. Neden olabilir? Başına gelen var mı? Bi yardımcı olabilir misinizz ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu Sayfayı Paylaş