10 Kasım LPG KABLO

Yan Basamak

'Aracın Dış Modifiyesi' forumunda Shamil tarafından 12 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. Shamil

Shamil Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    88
    Gerçek Ad-Soyad:
    Şamil KARAVELİOĞLU
    Araç Modeli:
    2017 Volkswagen Caddy 2.0 Trendline
    Selam arkadaşlar, bu güne kadar sahip olduğum hiç bir araca orjinalı dışında kılıf haricinde hiç bir şey taktırmadım, bu nedenle aksesuar konusundna pek bilgili değilim ancak son aldığım juke aracıma yan basamak taktırmayı düşünüyorum, basamak montajı yapılırken sabitleme için kaporta deliniyormu, birde basamağın herhangi bir yere sürtünmesi durumunda bu kaporta aksamında herhangi bir kasılmaya yada zarara yol açıyormu bilgi verirseniz sevinirim.

2. orucreis

orucreis Sürücü

Alınan Beğeniler:
    89
    Gerçek Ad-Soyad:
    Yasin
    Araç Modeli:
    Eski (2007 Sorento EX (xforce))cu
    merhabalar. basamağın kaporta ile herhangi bir teması yok. eğer orjinalde basamak montajı için bir yer yok ise şaseye lama tabir edilen demirler kaynatılır ve basamak onlara monte edilir. her hangi bir sürtme esnasında (tabii bu neye ve ne şekilde sürttüğünüzle de alakalı) yine kaporta zarar görmez. basamaklarınızın malzemesine göre ya esner ya kırılır.

saygı ve selamlarımla

Shamil bunu beğendi.
  3. Shamil

Shamil Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    88
    Gerçek Ad-Soyad:
    Şamil KARAVELİOĞLU
    Araç Modeli:
    2017 Volkswagen Caddy 2.0 Trendline
    Bilgi için teşekkür ederim, İnşallah orjinalinde basamak montajı için bir yer vardır, kaporta aksamı ile teması olmaması iyi, sürtmeden kastım yani İnşallah olmazda ufak defek sürtmeler (kaldırım, tümsek v.s.) servis ikisine 700 TL gibi bir fiyat çekti bana biraz pahalı geldi nete baktım çifti 220TLye bile var gerçi kalite nasıldır tartışılır.

orucreis bunu beğendi.
  4. orucreis

orucreis Sürücü

Alınan Beğeniler:
    89
    Gerçek Ad-Soyad:
    Yasin
    Araç Modeli:
    Eski (2007 Sorento EX (xforce))cu
    servislerde illa ki maliyetli olur. malzeme kalitesinden emin iseniz dışarıda güvendiğiniz bir yerde yaptırmak daha mantıklı olabilir. saygı ve selamlarımla

5. ism@il

ism@il SUPER MODERATOR

Alınan Beğeniler:
    4.793
    Gerçek Ad-Soyad:
    ism@il
    Araç Modeli:
    Sportage 2012 gsl plus
    bildiğim kadarıyla juke için orijinal yan basamak var. bu da gösteriyor ki orijinal yan basamak takmak için yuvalar var. çünkü firmalar aksesuar çıkarırken orijinalliği bozmadan delme işine girmeden sök tak yaparak aksesuar takıyorlar. yani serviste takılırsa ya da orjinal yan basamak alınırsa sıkıntı olmaz. ama yan saniye ürün alırsanız deliklerin tam uymama ihtimali var. ben spo için yan basamakları alırken serviste taktırmıştım ama sonradan taktığım ön arka korumaları neredeyse 5 te bir fiyatına netten alıp kendim taktım. tam birebir uyumlu değildi. ama deliklerin büyük çoğunluğu uydu. hatta arka taraf tam uyarken ön tarafta 2 delik açmak zorunda kaldım. plastik aksam olduğu için ve altta kaldığından çokta önemli bir şey değildi.
    tercih sizin.

6. Mert Kurt

Mert Kurt Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    5
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mert
    Araç Modeli:
    Sorento 2008 X-Force
    iyi geceler,sorentolarda yan basamaklar cikartilinca yerine kotu goruntu olmamasi icin aracin fabrika cikisi uzerinde bulunan parcayi nasil bulabiliriz,en önemlisi parcanin adi nedir?yan basamaklar yuzunden birakin hafif offroad yapmayi,onroad da bile kaldirimlardan telef olmaya basladi.cikartmayi dusunuyorum.saygilar

7. AŞKINRANCE

AŞKINRANCE Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    500
    Gerçek Ad-Soyad:
    AŞKIN Bey
    Araç Modeli:
    RANGE ROVER 3.0 TD6 VOGUE

Bu Sayfayı Paylaş