10 Kasım LPG KABLO

Sportage 2000 Model

'İstek / Öneri / Şikayet' forumunda tarikaylanc tarafından 18 Nisan 2017 tarihinde açılan konu

Tags:
  1. tarikaylanc

tarikaylanc Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Gerçek Ad-Soyad:
    Alperen Tarık AYLANÇ
    Araç Modeli:
    Sportage 2000
    Merhaba, herkese hayırlı günler. Kia sportage 2000 model, 2.0 motor turbo dizel araca sahibim. Aracımı muayene yaptırmak için götürdüğümde aracın şasi numarasının nerede olduğunu bulamadılar. Açıkcası bende nerede olduğunu bilmiyorum. Kaputun içerisinde şasiye kazılı olması gerektiği söylendi ancak orada bulamadık. Yapışkan bi kağıt parçasını sabitlemiş kia ancak onu kabul etmiyor tuvtürk. Şasi de gömme olması lazım imiş. Kaputta hemen o kağıdın yanında B ****** şeklinde şasinin son 6 hastanesini belirten bi ibare var ancak öncesi yok. Acaba bu şasi numarası nerededir servis bilmiyor, eskiden Türkiye distribütörü olan ileri otomotivi aradım sağ arka tekerin orada şasiye çakılı dedi ancak temizledim yine göremedim. Konu hakkında bilgisi olan biri tam olarak şuradadır derse orayı temizlerim. Mümkünse fotoğraf ile. İlginize teşekkür ediyorum. Kazasız sürüşler.

bayteriner bunu beğendi.
  2. bayteriner

bayteriner Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    167
    Gerçek Ad-Soyad:
    İsmail Akkaş
    Araç Modeli:
    Cerato
    Sağ ön koltuğun altında olması lazım. Diğer KİAlarda orada. Duruyorsa orada sarı renk plastik kapağın altında, Şase metaline işlenmiş vaziyettedir.
    Bu arada arabanız hayırlı olsun. Kendinizi foruma tanıtmayı unutmayınız

Bu Sayfayı Paylaş