10 Kasım LPG KABLO

SEPHİA 1.5 GTX

'Sephia' forumunda FIRAT_06 tarafından 9 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. FIRAT_06

FIRAT_06 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşlar merhaba ben kaza sonucu 17 yıldır engelliyim ankarada 96 model otomatik kia 1.5 tgx var ben bu aracı aldım bilgisayara sokturdum motor &55
    sol şase işlem görmüş araç komple boyalı kaput haricinde arabanın değişeni yok bu aracı bana 6 bin tl ye bırakıyor bu %55 motor ortalama ne kadar gider diyelimki aldım motor kitledi sıfır motor kaça yapılır acele yardımlarınıza ihtiyacım var bana ardımcı olursanız sevinirim saygılar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...m-motor-kia-sephia-lpgli-isli-79424729/detay# araç bu linkte

2. emre99

emre99 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    1
    Merhaba,

Bu araç size çok sorun açar gibi görünüyor
    kardeşim ankarada birkaç ay önce proton otomatik tek kapı aldı 8500 e
    motor şanzıman durumu gayet iyi idi
    bence 1-2 bin daha artırıp motor durumu daha iyi bir araca bakmalısınız

3. FIRAT_06

FIRAT_06 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    emre bey teşekkür ederim bende farkındayım sizin gibi düşünüyorum ama sizin düşünceleriniz ve görüşleriniz benim için daha önemli sonuçta ben bu araba hakkında bilgi sahibi değilim sizlerin tecrübesine göre hareket etmek istiyorum motor kaça sıfırlanır şu anda acil öğrenmem gereken o dur bilen varsa yazabilirse sevinirim

4. Serdar

Serdar Yönetici Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    875
    Gerçek Ad-Soyad:
    Serdar
    Araç Modeli:
    c220 cdi
    Merhaba, motor sadece segman istiyorsa çok tutmaz ama açmışken bu yaşta yine değişmesi gerekenler bulunur. Bence temizine bakın, yapacağınız masrafla aynı olsa bile uğraşması sıkıntı.

5. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Parçaları dahil segman ve kaver contası değişimi 1000 TL civarı diye biliyorum.Kaverin taşlanması gerekebilir ve ya karank yataklarının değişimi,şanzıman rulmanlarının değişimi vs.

Eğer tanıdığınız ve güvenebileceğiniz bir motor ustası varsa size gereksiz parça değiştirtmez.Aracınız için motor rektefiyede kullanabileceğiniz parçaları Şaşmaz Sanayi Sitesinde bulabilirsiniz.

http://www.yedekparca.com/otomobil....41&model=751&m=0&d=0&il=0&ps=&pe=&s=3&k=0&r=1

6. FIRAT_06

FIRAT_06 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    çok teşekkür ederim sağolasınız verdiğiniz adresten bakıorum

7. FIRAT_06

FIRAT_06 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    0
    arkadaşlar bu aracı alalılı bu ay itibari ile 1 yıl oldu bir yıl zarfında ankaradan hatay erzine gittim ve ankara içinde binlerce km yaptım maaşallah adamlar araba yapmış banamısın demiyor aracın masrafı vardı ama bana inanın kulladığım zaman kuruş masraf çıkartmadı boyası soluk güneş yanığı var onun haricindemotor % 50 olmasına rağmen gram yağ eksiltmiyor daha önce 250 gram eksikti dediğimde bizim çocuk yanlış bakmış 1200 km yol gittim geldim gram yağ eksiltmemiş halende yağ eksiksiz duruyor

kia sephia yı aceba alsammı almasammı diye çok tereddüt etmiştim ama aldım kullandım performans kullanış ve arabanın yol tutuşu muhteşem ilk kalkışı olsun yokuşlarda olsun gaza bastığım anda öndeki arabaların üstünden atlıycak sanki temiz kia sephia almak isteyenlere inanın tavsiye ederim adamlar araba yapmış yani birde şunu düşünün bendeki eski model 96 kim bilir yeni modelleri nasıldır

8. Rio35

Rio35 Moderator Moderator

Alınan Beğeniler:
    220
    Gerçek Ad-Soyad:
    İbrahim K.
    Araç Modeli:
    Rio Sedan 2012
    Merhabalar bende yeni okudum ilanınızı ve eklemek istiyorum.
    Otomatik vitesli aracınız olduğu için girilen dyno cihazlarında %55 diye gösterdiiğinde 70 - 80 gibi rakamlardır muhtemelen o yuzden alın derdim bende o zaman yazsaydım :)

9. ser.duman

ser.duman F1 Pilotu

Alınan Beğeniler:
    867
    Gerçek Ad-Soyad:
    sercan duman
    Araç Modeli:
    2008 CERATO COMFORT 1,6 138 HP 320NM
    iyiki de sephia gibi bir araç almısım dıyorsunuzdur sımdı

10. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Süper anlatmışsınız.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bu Sayfayı Paylaş