10 Kasım LPG KABLO

SATILIK 2005 Kia Sorento EX Premium (Temiz, Sorunsuz)

'İkinci El Satanlar' forumunda fatboy tarafından 19 Nisan 2019 tarihinde açılan konu

Tags:
  1. fatboy

fatboy Sürücü

Alınan Beğeniler:
    76
    Gerçek Ad-Soyad:
    Çağatay
    Araç Modeli:
    2005 KIA SORENTO EX PREMIUM OV
    Forumumuz referansı ile irtibata geçenlere bir miktar daha indirim yapacağım.

İlan Linki: https://www.sahibinden.com/ilan/vas...mium-otomatik-temiz-sorunsuz-684222778/detay/

Far yıkama sistemi hariç tüm aksamları eksiksiz çalışmaktadır. Benden önceki tarihçesine bağlı olarak parça parça 18.000 TL hasar kaydı çıkmaktadır, ağır hasar kaydı, pert kaydı veya ağır işlem bulunmamaktadır. Ben alalı 1 sene oluyor herhangi bir kaza vs. yaşamadım. 4 lastik yeni, periyodik bakımı 5000 km önce yapıldı. Öndeki araçtan fırlayan taş sonucu çatlayan cam kaskodan değişti. 3000 km. önce termostat değişti. 2000 km. önce şanzıman yağı komple değişti. 3000 km. önce enjektör komple bakımdan geçti, 2 tanesinin valfleri değişti, ayarlamaları yapıldı. Antifrizi tam olup su eksiltme vs. bir derdi bulunmamakta. Benden önce EGR valfi iptal edilmiş. Hem donanım hem yazılım olarak. ABS, Airbag vs. sistemlerinde hiçbir sıkıntı yok. Döşemeler tertemiz. Yırtık, kopuk, eskime vs. yoktur. Sunroof faaldir sorunsuz çalışmaktadır. Şanzıman sorunsuzdur, 4x2 HI, 4x4 HI ve 4x4 LO modları sorunsuz çalışmaktadır. Araçta değişen boyanan parçaları ben alırken yapılmış ekspertize göre işaretliyorum. Bu raporuda paylaşacağım. Zira bunun üzerine eklenen herhangi bir şey olmamıştır. Evlilik sebebiyle nakite ihtiyacım olduğundan satıyorum. Kasım 2020'ye kadar muayenesi mevcut. Kasım 2018'de far ayarları lazerli sistemle yapılmış olup eksiksiz ve düzgün bir şekilde muayeneden geçmiştir.

6 Airbag

Ön Koltuk Isıtma

Elektrikli, ısıtmalı, ayarlanır, katlanır aynalar

4 Cam otomatik

Pusula + Altimetre + Barometre

2 Kademeli sunroof

Elektrikli şoför koltuğu

Far yükseklik ayarı

Far yıkama (sistem ve robotlar mevcut ancak faal değil, alırken böyle almıştım)

Ayarlanabilir fasılalı silecek

Otomatik 5 vites + D modu haricinde manuel vites değişimine imkan veren sport modu.

Android multimedia sistemi

4x2 HI (Arkadan itiş) + 4x4 HI (4 çeker yüksek hız) 4x4 LO (4 çeker arazi) modları bulunmakta olup hepsi sorunsuz çalışmaktadır.

Dijital klima

Bu Sayfayı Paylaş