10 Kasım LPG KABLO

Pro ceed gt kullanan?

'Pro Cee'd' forumunda EMRE_61 tarafından 20 Aralık 2013 tarihinde açılan konu

1. EMRE_61

EMRE_61 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    1
    Arkadaşlar telefonla pro ceed gt için fiyat aldım 69.500 dedi.68 e felan alınır herhalde.Kullanan var mı memnun mu? Ne kadara araçları en son veriyorlar?

Scirocco daha yakında olsam içimde hep bu araç kalacak biliyorum.O yüzden bayiye gidip birde yakından bakıcam araca.İkinci elde korkutmasa beni. :confused1:

2. 34TF1775

34TF1775 Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    4
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mertcan ÇABUK
    Araç Modeli:
    KİA CERATO 1.6 CRDİ 2007
    Merhaba , sakına sakın gidipte scirocco almayın boş muhabbet arabası . Tamam içi dizaynı herşeyi çok güzel ama ona o kadar para vereceğine polo 1.4tsi gti al daha iyi ve çok seri taş gibi araba . Pro ceed gt ile ne polo gti nede sciroccoyu kıyaslayabiliriz PRO Ceed Gt ikisindende üstün ... Bilginize , hayırlısı olsun hakkınızda .

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Aralık 2013
  3. maviateş

maviateş Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    44
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ömer F.Y.
    Araç Modeli:
    Ceed 2013 - 1.6 CRDI Otomatik
    scirocco alayım ama gt ile aynı donanımlar olsun derseniz fiyat açısından uçurum olur.
    hem her yerde scirocco var ama bir ceed'gt yok :)
    2. elde biraz kasar tabii sonuçta benzini bir solukta içen bir araba kendisi.

4. Terapist

Terapist Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    253
    Gerçek Ad-Soyad:
    Oğuz Kağan Dinç
    Araç Modeli:
    2013 Kia Rio Sporty 1.4 CRDI
    Pro Ceed cok yakisikli ve konforlu bir araba . Kullanan arkadasim var ve cok memnun aractan . Tabi spor araba oldugun icin 2.0 tgdi(yanlissam duzeltin) motor oldugu icin 10-12lt lerde yakiyor . Scirocco nun da tasarimi guzel fakat yuzu eskidi . Ama yinede konforlu ve yakisikli bir arac . Bende sifir Rio almadan once cok baktim ama yakiti korkuttu beni . Benzinli araba satip tekrardan bi dunya parayi benzinli arabaya vermek istemedim . Ama herseyini begendigim br arac Scirocco .Ufak bi bilgi daha vereyim kullanici yorumlarina dayanaraktan soyluyorum Polo Gti'nin en buyuk eksisi yag yakmasi . Araba baya baya yag yakiyomus . Bu da sikintili bi durum tabi . Ben tercih etmezdim acikcasi . Pro Ceed Gt yerine normal Pro Ceed de tercih edilebilir . Kasa,ozellik olarak pek bi farklari yok (motor haric )

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Aralık 2013
  5. Emre Akçay

Emre Akçay Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    356
    Gerçek Ad-Soyad:
    Emre Akçay
    Araç Modeli:
    '13 Kia Pro_Cee'd GT
    İki arkadaşın hatasını düzelteyim. Polo 1.6 GTi değil 1.4 Tsi Gti. İkincisi ise Pro Ceed Gt 1.6 motor. Konuya dönersek tasarım açısından Scirocco'nun yüzü bence çok eskidi. Her köşe başında karşılaşamamız da cabası. Performans yönünden de Pro Ceed GT Scirocco'dan üstün. Revo yazılım ile Scirocco Pro Ceed'e üstünlük kurabilir. Henüz Pro Ceed GT'ye yazılım yapılamıyor. Bir kaç garaj bu konuda uğraşıyordu. Yakıt tüketimi Scirocco'dan fazla. Şehiriçi 12-13 litreleri göze almak lazım. Sabit hızda 6-7 litre değerlerine ulaşılıyor. İkinci elde Optima gibi değer kaybı yaşatacağı kesin. Fiyat olarak ilk gelenler 65-66 civarlarına alınıyordu. Son zamlar ile iyi fiyat almışsınız bence. Onun haricinde bence dört dörtlük bir araç olmuş. Yurtdışında satışları çok iyi zaten.

6. ism@il

ism@il SUPER MODERATOR

Alınan Beğeniler:
    4.793
    Gerçek Ad-Soyad:
    ism@il
    Araç Modeli:
    Sportage 2012 gsl plus
    Pro ceed gt ile ilgili paylaşımlar mevcut. O konulara baktınız mı hiç?

7. sezops

sezops Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    62
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat Gündaş
    Araç Modeli:
    XD2
    Sanirim ilk GT eskisehirde satildi. Yine bu sitede uye olan levent hoca aldi araci. Araci surekli goruyorum ama firsat yakalayadim artik bi gun arabayi kiricam onune o kadar yakisikli araba

HTC Sensation Z710e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

8. EMRE_61

EMRE_61 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    1
    Evet diger konuyu inceledim bende istanbul avcilar e6 giselerinde gormustum zaten o gunden beri hep aklimda acaba diye.gonlum gt den yana mantigim scirocco diyor.herhalde araca gidip bakinca gt ye karar vericez.ayrica sitede arac 5 kisilik diyor scirocco 4 kisilik bence buda avantaj ne kadar spor arabada olsa.

9. DoğanCanDemir

DoğanCanDemir Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    29
    Sirf ceedlerde torbipo sogutucusu var diye alirim scirocco da ne ozellik var ki hic birsey pro ceed te ne isterseniz var

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. ReNe

ReNe Super Moderator Super Moderator

Alınan Beğeniler:
    2.112
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat Çaşkurlu
    Araç Modeli:
    BMW 116 D 1.5l 8 ileri Zf
    Doğan kardeşim virgül kullan gerekli yerlerde , 3. okumamda cümleyi akabinde ne demek istediğimi anladım ;)

11. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Kesinlikle katılıyorum.Evli ve 2 çocuk babası olmasam pro ceed ve ya gt alırdım.:thumbup:

12. EXAdvance

EXAdvance Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    13
    Valla ben olsam Ceed GT alırım :) Ankara'da gördüm şok oldum. Yanlış anlamayın, marka taraftarı değilim fakat, Ceed tavsiye ederim hertlürlü, 1.4 ün ile 1.6 ın sınırları bir olmaz :)

13. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Ben de dün servise gittiğim de bayii de gördüm.Beyaz renkti ve içi benim çok hoşuma gitti.

Dışına zaten söyleyecek bir şey yok.

14. EXAdvance

EXAdvance Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    13
    Bence şahane bir araç :) KIA ya böyle spor bir otomobil şarttı, birde Cerato KOUP GT bekliyoruz :)

15. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    İnşallah o da gelir,onu da görürüz.

16. DoğanCanDemir

Alınan Beğeniler:
    29
    Benim anlamadigim su niye hyundai tutuyorda kia o kadar tutmuyor,her yerde i30 gormek mumkun ama her zaman ceed goremiyorum yollarda.i30 dan ceed bir kac ozellik onde bir ksc bin lirada pahali ama i30 kadar satmiyor

17. EMRE_61

EMRE_61 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    1
    Bizim millet böyle :) hyundai piyasası daha çok olduğundan birazda.Eskiden starex h100 accent vs ile türkiye pazarında yeri vardı.Kia da o yoktu.Kia son senelerde atılım yaptı özellikle sorentoyla rekor kırdı ondan sonra sportage vs aldı başını gidiyor.Avrupada sürekli reklam yapıyorlar.Türkiye ayağı çok zayıf bu konuda.Ben olsam i30 almam mesela veya ix35 almam zaten almadıkta.İç mekan ve dış mekanda spo ile kıyaslamam.Bu arada gt ye gidip bakıcam bugün.Araçta direksiyon ısıtma ve elektrikli bel destek vs de varmış.Aynı ayarda rocco 80 den aşağı alınmaz bu donanımlarla.Navigasyonsuz binmem fakat.En azından kalitesi sportage e takılan necvox kadar olmalı.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Aralık 2013
  18. silverhawk07

silverhawk07 Servis-Satış Yetkilisi Servis-Satış Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    1.106
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mustafa
    Araç Modeli:
    RIO 1.5 CRDI 2009 COMF.
    gt güzel araç 1.6 turbo , 204 ph .. sadece yakıt deposu biraz küçük :)

19. DoğanCanDemir

Alınan Beğeniler:
    29
    Scirocco da hic bi donanim yok ki arkadasimda vardi normal bi araba ceed ucak koppiti gibi

20. nafo123

nafo123 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    5
    Gt nin sunroof dışarıya doğru sonuna kadar açılıyor ama sciroccoda sadece arkası hafif kalkıyor o kadar açılmıyor ;) Gtnin bir avantajı daha ;)Birde gt ye bayanlar hasta buda gt nin artı bir özelliği :D Ortalık leş gibi scirocco kokuyor tartışmasız gt+yazılım ;)

Bu Sayfayı Paylaş