10 Kasım LPG KABLO

Nissan Qashqai dizel hakkında

'Sohbet' forumunda zfr-spo tarafından 4 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. zfr-spo

zfr-spo Sürücü

Alınan Beğeniler:
    21
    Gerçek Ad-Soyad:
    Zafer Selek
    Araç Modeli:
    1,6 gsl sportage
    selamlar ;

bugün nissan dizele baktım fabrika verisi 100 km de / 3,5 litre imiş . Yakıt on numara amma velakin araba nerdeyse bizim arabalardan boş sayılır . En fulunden bahsediyorum . Üst açılı sadece cam tavan yani üst açılır yok , otomatik park yok , benim baktıgım 2016 ellerinde kalan idi yagmur sensörü yok . bir de 125 bin tl .... iç plastik kalitesi çok kötü bir de bana... Yılın en çok satan aracı olmuş dizeli satış elemanı söyledi , yakıtın etkisi büyük dedi . 2012 sportage sahibi olarak 1,6 gdi ( plus değil ) benim araba daha güzel geldi gözüme :) görüşlerimi paylaşmak istedim .... saygılar

2. Ahmet Hoca

Ahmet Hoca Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    9
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ahmet Kaplan
    Araç Modeli:
    2014 Kia Rio 1.4 CRDi Fancy
    Ailemizin diğer aracı 2013 Qashqai 1.5 dCi Sky Pack ben o araçtan gerek iç dizayn gerekse konfor olarak gayet memnun kalıyorum üstad. Acaba alışık olmadığın için sana öyle gelmiş olabilir mi?

3. simonmc

simonmc Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    162
    Gerçek Ad-Soyad:
    özkan kalyoncu
    Araç Modeli:
    Rio 2014 Hb - 1.4 crdi
    Aslinda hic zorlamayip renault'la anlassalar kia araclarimiz tadindan yenmez valla

Yakıt ülkemizde cok onemli etken iste malesef. A, CLA mercedes lerde renault motoru kullaniyor adamlar, elin almani isi cozmus ekonomi lazimsa budur demis alip kullanmis.

4. zfr-spo

zfr-spo Sürücü

Alınan Beğeniler:
    21
    Gerçek Ad-Soyad:
    Zafer Selek
    Araç Modeli:
    1,6 gsl sportage
    Selamlar ; Şirketimiz de 2 adet kiralık quashqai vardı. Biri otomatik benzinli biri dizeldi. Dizel 45000 de turbo patlattı, benzinli ise aşırı bağırıyor ve 160 ı gecmiyordu. Oyleki ugultusundan içeride durulmuyor. İkiside black edition en fulu yani. Maalesef benim hoşuma gitmedi. Ancak en çok satış yapmasının tek sebebi yakıt bence . Arkadaşının dediği gibi Mercedes iyi bir strateji uyguluyor. Ancak kia nin ana pazarı zaten Tr olmadığı için dizel olayina çok girmiyor.

5. ism@il

ism@il SUPER MODERATOR

Alınan Beğeniler:
    4.793
    Gerçek Ad-Soyad:
    ism@il
    Araç Modeli:
    Sportage 2012 gsl plus
    qq nin en büyük artısı piyasaya önce girmesi ve dizel seçeneğinin olması. Spo daha donanımlı ama dizel secegi sadece 2.0, böyle olunca hem SUV olsun hem de dizel deyince ilk akla gelen qq oluyor. Birde piyasası olunca ister istemez en çok satan SUV. Bende hiç beğenmiyorum.

Bu Sayfayı Paylaş