10 Kasım LPG KABLO

Kia-com neden yok?

'Sportage' forumunda Neo59 tarafından 14 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. Neo59

Neo59 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    9
    Gerçek Ad-Soyad:
    Nihat
    Araç Modeli:
    Kia Sportage
    Arkadaşlar bu kia larda neden hiç bir geliştirme iyileştirme yapılmıyor, kia kullanıcıları bu kadar ilgisiz diyemi ustalar bu markayla ilgilenmiyor yoksa dünyada da böylemi. 7 senedir kia sportage kullanıcısıyım, artık sıkılmaya başladım biraz bişeyleri değiştirmek istiyorum ama yok. Bu araçla ilgili tek gördüğüm geliştirme ayna kapama, cam kaldırma birde cruise kontrol modülü takılması. Başka hiç bir şey yok. vw dünyasına giriyorsunuz derya deniz, adamlar audi rs 4 bobinlerini golfe takıyorlar, big turbo, vag-com ile aracın en ince ayrıntısına kadar özelleştirebiliyorlar. Bizde çok yakıyormu sorularından başka hiç bir şey yok. Geçen auto stop-start default olarak kapalı olsun yada tamamen iptal edilebilirmi diye sordum kimsenin bir fikri yok. Turbo takılabilirmi, hurdaya çıkmış bir t-gdi sistemin komple turbo sistemi monte edilebilirmi diye soruyorum ne kianın moturundan anlayan var ve başka bir yerinden. Ne bileyim şöyle bizimde araçlara 4-6 pistonlu frenler, turbo kit, elektronik park freni filan yapabilen babayiğit yokmu? Hadi geçtim bunları kadran selamlama, camların tek tıkla kapanması filan hiç bir şey yok. Neyse zaten burdan yazmayla birşey değişmez ama içimi döktüm işte. Sizlerde bu işlerle ilgilenen yapan ustalar biliyorsanız burdan paylaşın, birilerinin illa işine yarar.

Not: Şimdi turbo takacağına turbolusunu al diyenler olacaktır, benim araç satsam 80.000, turbolusu 140.000 ve üstü. Şöyle 10-15000 e sorun çıkarmayacak turbo yapan olsa ben seve seve yaptırır 170-180 beygirle mutlu mesut gezmek isterim.

2. ozgutozkan

ozgutozkan Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    1
    Gerçek Ad-Soyad:
    Özgür Özkan
    Araç Modeli:
    Accent era 1.4 team lpg
    2018 satış rakamlarına baktım. Kia 10.000 hyundai 33.000 sadece vw 66.000 adet.

Mesela huwai bazı modelleri olarak iPhone dan kat kat daha iyi ama iş aksesuar kısmına gelince iPhone için daha çok aksesuar var.

Bunun gibi bir durum.

Bu Sayfayı Paylaş