10 Kasım LPG KABLO

Kia cerato 2016 model aracın sürekli aküyü zayıflatması ACİLLL

'Cerato' forumunda İsmet7233 tarafından 7 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. İsmet7233

İsmet7233 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    İsmet
    Araç Modeli:
    2016
    Merhabalar kia cerato 2016 yeni kasa araç sahibiyim aracım 33 bin kmdedir. ben bu aracı aldığımdan beri hayır görmüşlüğüm yoktur. çarpanımı desen servisle olan sıkıntılarımlamı aracın kendisinin verdiği alakasız arızalardan mı desem yani bir çok olay yaşadım ama beni en fazla rahatsız edeni aracım kendi kendine aküyü zayıflatıyor araçta ekstra olarak ayak aldı aydınlatma ledi var onun dışında herşeyi orjinal teyp servis değişimi doble ekran yapılmış. Defalarca servise girmenin üst üste servisi gidip gelmekten sıkılmışım servisi şikayet üzere akü değişimin yapması yaptıktan sonra arızanın tekrar yapması yolda kalmam bir çok dert en son teybin kaçak yaptığnı söylerek teyibi söküp eski teyibi taktılar doble ekran teyibide servis merkeze yolladı bir hafta sonra tekrar akü zayıflaması sonuç vermiştir. Marş vurduğumda araç gösterge panelleri hepsi açılıp kapanır ondan sonra araç çalışıyor. Arıza devam etmekte bu konuda görüşleriniz ve önerileriniz benim için çok önemli konunun acil olmasıda benim açımdan çok önemlidir.

2. MKopru

MKopru Sürücü

Alınan Beğeniler:
    53
    Geçmiş olsun. Bir kaçak olduğu aşikar. Ama bunu servisin bulması gerekiyor. Nereye şikayet edeyim noktasına geldiyseniz eğer, o konuda bir bilgim yok. Sorun yaşadığınız il ve servis hangisi acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. İsmet7233

İsmet7233 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    İsmet
    Araç Modeli:
    2016
    Yani böyle söylim 3 4 sefer yolda kalmama sebeb olmuş ve zorla aküden problem var ise değişmesi için ısrar ettim neyseki değiştirdikten 2 gün sonra aynı sorunu tekrar verdi ben yine yolda kaldım bunun üzerine aracı daha detaylı incelediler teypte problem olduğunu söylediler teyibi söktüler gönderdiler ve şuan teyp daha serviste eski teyp takılı olduğu halde yine aynı problemi yaşıyorum teyp kapanıp kapanıp açılıyordu ben batmanda yaşıyorum burdaki kia servisine gittim

Bu Sayfayı Paylaş