10 Kasım LPG KABLO

Kia Cerato ısıtma

'Teknik Sorunlar ve Çözümleri' forumunda bhu tarafından 20 Aralık 2019 tarihinde açılan konu

1. bhu

bhu Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    1
    2007 Kia Cerato Lpg li,

15 gündür sanayiden çıkamadım. Fan durmadığı için , sıcak hava alamıyoruz. Nedenini hiçbir usta bulamadı. Benzer sorunla karşılaşan var mı acaba arkadaşlar?

Fümişim bunu beğendi.
  2. Fümişim

Fümişim Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    7
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat acar
    Araç Modeli:
    Kia Cerato 1.5

3. Fümişim

Fümişim Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    7
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat acar
    Araç Modeli:
    Kia Cerato 1.5
    Hayırlı geceler. 2006 dizel 1.5 var bende. Fan durmama olayı bir kaç kez benimde başıma geldi. Her zaman değil. Kontağı açtıktan bir müddet sonra kızdırma lambası söner ya bazen sönmüyor. Motor çalıştıktan sonra sönüyor. İşte o zaman fanı durdurabilene aşk olsun. Bende bakıyorum sönmezse bi kaç kez kontağı açıp kapatıyorım, kızdırma lambası sönünce çalıştırıyorum. Tabi problem olmuyor

4. bhu

bhu Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    1
    sanayide beyni bypass ederek bi şey yaptılar. şimdi de fan gereksiz yere duruyormuş, böyle de olmaz yanar dediler. çıkma beyin bulun takalım düzelir diyorlar. Buraya resim koyacağım belki vardır çıkma beyin, yeni konu açacağım

5. oknylz

oknylz Sürücü

Alınan Beğeniler:
    65
    Gerçek Ad-Soyad:
    oknylz
    Araç Modeli:
    Kia Cerato 1.5 DSL Advance
    Elektriksel bütün durumlarda sigorta dahi değişecek olsa yetkili servise giderim yaşadığım ilde yetkili servis olmadığı halde,yetkili servise gösterin derim çıkma parça konusunda onların eli koluda daha uzun olabiliyor

Bu Sayfayı Paylaş