10 Kasım LPG KABLO

KİA2011 koup almayı düşünüyorum yardım lütfen!!!!

'Cerato' forumunda turkscream10 tarafından 13 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

1. turkscream10

turkscream10 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    kenan aslaner
    Araç Modeli:
    koup
    2011 model koup almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. lpg uyumu nedir ne kadar yakıt tüketir vs ? teşekkürler şimdiden..

2. silverhawk07

silverhawk07 Servis-Satış Yetkilisi Servis-Satış Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    1.106
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mustafa
    Araç Modeli:
    RIO 1.5 CRDI 2009 COMF.
    bu soruyu lpg üstadlarına sormak lazım. 2011 benzinli motor kaliteli lpg ister. gdı motor pek lpg sevmez.
    şahşi görüşüm. ben lpg ye karşıyım. araca tek tip yakıt konulmasından yanayım. lpg için soğutma sistemi , motor tesisatı , yakıt basınç pompası gibi elemanlar oynanır. yapılan işlemin geri dönüşü pek ucuz olmaz. lpg sistemem girdiği anda zaten yol bilgisayarı doğru veri vermez.

3. turkscream10

turkscream10 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    kenan aslaner
    Araç Modeli:
    koup
    gdı değilde cvvt motor olduğunu okumuştum kouplarda söylenen bu cvvt ye lpg uyumlu olduğu. kullanan arkadaşlar fikrini söylerse sevinirim. cerato ile aynı motor olduğunu okudum birkaç yerde doğru mudur

4. Alaturcamawzer

Alaturcamawzer Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Gerçek Ad-Soyad:
    Umut
    Araç Modeli:
    Kia Cerato Koup
    Merhaba, dediğiniz araçtan bende var.. 2'ci defa aldım.. 63.943 km daha önce hiç LPG takılmamış, tarafımca da taktırmayı düşünmüyorum.. Performans, maliyet ve motor ömrü olarak pek cazip gelmedi.. DOHC 16V CVVT motorlar normalde LPG seven motorlar değildir ve alacağınız aracın subapları magnezyum olduğu için ileri vadeli masraf açacaktır.. Yalnız ne var ki takıp kullananlar var şikayet edeni de var memnun olanı da onun dışında aracınız spor olsun, farklı olsun, birazda ucuz olsun diyorsanız doğru arabayı inceliyorsunuz..

5. Ottomanvet

Ottomanvet Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Gerçek Ad-Soyad:
    Çağrı çölgeçen
    Araç Modeli:
    Kia cerato koup
    Suan kullanmaktayim fiyat performans arabasi heleki günümüzde ki araba fiyatlarinda.daha yeni 1400km uzun yol yaptim 305 tl lik yakit ile....zavoli lpg kullaniyorum yaklasik 50000km dir bakimlarini zamaninda yapildigi surece sorun yasiyacaginizi dusunmuyorum

serato06 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş