10 Kasım LPG KABLO

Hangi Servisi Önerirsiniz ?

'Marmara Bölgesi' forumunda Çınar tarafından 30 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. Çınar

Çınar Sürücü

Alınan Beğeniler:
    97
    Gerçek Ad-Soyad:
    Eray CANBAY
    Araç Modeli:
    Kia Ceed
    Arkadaşlar Merhaba,
    Bu bölüme başka bir konu başlığı altına bu yazıyı paylaştım ama sanırım pek gören olmadı :)
    Fikir edinemeyince de yeni konu başlığı açayım dedim, sakıncası yoktur umarım.

30.000 bakımı geldi çattı :) Arabayı 20.000 de almıştık ilk defa sokacağım kia servisine ve servisler hakkında bilgim yok açıkçası.
    İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum ve servisleri fiyat almak için aradım.
    Durum aşağıdaki gibi;

Bayraktar Oto : 650,00 TL
    Eresin Topkapı : 845,00 TL :confused:
    Özaydın Oto : 645,00 TL (Yeni açılmış gelirsen bir şeyler daha yaparız dedi)
    Ersu Yurt Oto : 670,00 TL
    Ulukar Oto : 550,00 TL
    Oğuşlar Oto : 620 TL

Şimdi sorum şu Eresin'i saymazsak fiyatlar arasında çok uçuk farklar yok ( Eresin hangi akla hizmet bu fiyatı verdi anlamadım, ilk orayı aradığım için de fiyata itiraz da edemedim :) )
    Benim için fiyattan daha önemlisi servisin verdiği hizmet ve yapılan iş, bu belirttiğim servislere giden arkadaşlar izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

LastOttoman bunu beğendi.
  2. Çınar

Çınar Sürücü

Alınan Beğeniler:
    97
    Gerçek Ad-Soyad:
    Eray CANBAY
    Araç Modeli:
    Kia Ceed
    Bu servislere bakım için gidip fikri olan yok mu arkadaşlar :)

3. oettinger

oettinger Sürücü

Alınan Beğeniler:
    37
    Gerçek Ad-Soyad:
    Samet SÖNMEZ
    Araç Modeli:
    2014 Rio Fancy 1.4 crdi
    ben 30.000 bakımı için ulukar'a gittim, pek memnun kalmadım. bayraktar ve eresin nedense yüksek fiyat veriyorlar. 45.000 bakımı için kavacık erbek oto ya gittim. bahsettiğim bütün konularda yardımcı oldular. sorunlar çözüldü. memnun da kaldım.ve fiyatları da uygun. bir sorun derim.

Çınar bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş