10 Kasım LPG KABLO

ELM 327 Nedir?

'Araç Diagnostik / Araç İletişim / OBD Sistemleri' forumunda ser.duman tarafından 29 Ocak 2014 tarihinde açılan konu

1. Serdar

Serdar Yönetici Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    875
    Gerçek Ad-Soyad:
    Serdar
    Araç Modeli:
    c220 cdi
    elm327 sadece bir köprü, yanında yolladıkları programlar desteklmyor olabilir. torque vs. okur aracınızı. aracınız can üzerinden haberleşiyor.

2. khan

khan Sürücü

Alınan Beğeniler:
    37
    Gerçek Ad-Soyad:
    Kağan
    Araç Modeli:
    2011 cee'd SW Motion D/V
    Hep cihazla ilgili bunu belirtmişler. Aliexpress'ten bakarsanız hemen hemen hepsinde dizeli desteklemediği yazıyor. Bunu görünce benim de kafam karıştı, forumda konu hakkında bilgisi olan varsa öğrenmek istedim.
    Örnekler;
    Q3: Does this Automotive Scaner support the diesel cars or trucks ? Is this working with IOS?

A3: ELM327 does not support the diesel vehicles or trucks, and this ELM327 is bluetooth version for android system cellphones.
    ------------
    This one can't support for Diesel or Trucks,thanks!!!
    ------------
    Q:If it can do all most car models and diesel car models?
    A:No,it can just support most standard OBD II car models,Diesel car models can't be supported
    ------------
    This one ONLY could work with gasoline car.It could NOT work with diesel car.
    ------------

3. khan

khan Sürücü

Alınan Beğeniler:
    37
    Gerçek Ad-Soyad:
    Kağan
    Araç Modeli:
    2011 cee'd SW Motion D/V
    Bir ekleme yapayım; bundan 6-7 sene önce bu cihazlara internette rastlamıştım. Birkaç arkadaşın ilgisini çekmişti ve onlara ben çinden getirtmiştim fakat o zaman böyle bir ibare yok muydu ya da benim gözümden mi kaçtı şimdi hatırlamıyorum. Gerek benim araçta gerekse arkadaşların araçlarında Torque ile kullanmıştık. Şimdi açıklamalarda bunu görünce kafam karıştı.

4. fatih.koz

fatih.koz Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    543
    Gerçek Ad-Soyad:
    B. Fatih KOZ
    Araç Modeli:
    Cerato EX Advance 1.5 CRDi / 2006
    İlginç, ben dizel birçok araçta kullandım ... Kendi aracımda da kullanıyorum , hiçbir sorun yaşamadım.

Kesin hüküm vermek için o ibareyi neden koyduklarını bilmek lazım, yeni üretimlerde klon chip üzerinde bir oynama yaptılar ve bu dizel araçlarda okuma yapılmasını mı engelledi acaba (pek sanmıyorum ama olur mu olur)

Bu Sayfayı Paylaş