10 Kasım LPG KABLO

Devir Dalgalaması

'Cee'd' forumunda seryılmaz tarafından 14 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

1. seryılmaz

seryılmaz Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    147
    Gerçek Ad-Soyad:
    erol yılmaz
    Araç Modeli:
    KİA CEED CONCEPT CRDİ
    Arkadaşlar merhaba.2013 crdi 55 bin km'de ceed marka aracım zaman zaman araç rolanti konumundayken çamaşır makinesinin su boşaltım sesine benzer bir ses çıkararak devir dalgalanması yaşıyor.Her zaman yaşadığım bir hadise değil ama bir ara sabahları işe giderken 3 gün üst üste yaptı..Daha önce benzer durumla karşılaşan veya nedenini yorumlayacak arkadaş varsa memnun olurum.

2. ser.duman

ser.duman F1 Pilotu

Alınan Beğeniler:
    867
    Gerçek Ad-Soyad:
    sercan duman
    Araç Modeli:
    2008 CERATO COMFORT 1,6 138 HP 320NM
    Benzer bir durumla karşılaşan hiç duymadım, açıkçası böyle bir durumu ilk kez sizden duyuyorum.
    Aracın kliması yada fan'ı bu sesi duyduğunuz da çalışıyormuydu? Bu durumlardan biri var ise radyatör ile yada devir daim ile ilgili olabilir diye geldi aklıma.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. seryılmaz

seryılmaz Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    147
    Gerçek Ad-Soyad:
    erol yılmaz
    Araç Modeli:
    KİA CEED CONCEPT CRDİ
    Benzinli araçlarda karşılaşılan bir durum ama dizeller için araştırdığım kadarıyla pek alışıldık bir durum değil.Sabah işe giderken yapıyor ve kalorifer de açık oluyor . Kalorifer çalışırken aracın vibrasyonu da artıyor sanki.Şu aralar yapmıyor ama bu sabah da araç çalışmadı.Birkaç gündür sabah çalışma süresi uzamıştı ama soğuklardan diye düşünmüştüm.Bu sabah ilk marşı aldı çalışmadı,ikinci marşta ses kesildi.Akü diye düşündüm ama aracın ışıkları yanıyor.Araçtan inip kitlemek için kumanda tuşuna bastım o da çalışmadı.Akü bitik olsa ışıklar neden yansın,kızdırma bujileri olsa kumanda neden çalışmasın?Anlayacağınız kafamda deli sorular....

Bu Sayfayı Paylaş