10 Kasım LPG KABLO

Beyler 2013 Pro Ceed 1.6 CRDi Premium için yorumlarınız nedir?

'Otomobil Danışma Bölümü' forumunda emrecoklu tarafından 22 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. emrecoklu

emrecoklu Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    emre
    Araç Modeli:
    yok
    Arkadaşlar öncelikler herkese iyi günler arabalar konusunda çok bilgim yok .2013 model Kia pro ceed dizel otomatik almayı düşünüyorum son bir aydır araştırıyorum dış görünümü olsun motoru gücü beygiri veya torku iyi güzel ama yakıt için ne düşünüyorsunuz çok yakarmı?ortalama 7.2 Litre yazıyor her yerde fakat kimileri bu aracın çok yaktığını söylüyor, peki bu ne kadar inandırıcı kaç gündür kafama takılan bir soru bu.Kullanan arkadaşlar veya bu araçtan anlayan bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim.Ayrıca şuan vw polo 1.4 comfortline manuel benzinli kullanıyorum ve aracın çok yakmasından dolayı değiştirmek istiyorum ve polo'ya göre daha mı çok yakar? daha spor otomatik dizel ve üst model bir araç düşündüğüm için kaç gündür aklımda pro ceed var. Sizler 2013 pro ceed dizel otomatik ve yakıt tüketimi hakkında ne düşünüyorsunuz?. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşşekkürler...

2. ReNe

ReNe Super Moderator Super Moderator

Alınan Beğeniler:
    2.112
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat Çaşkurlu
    Araç Modeli:
    BMW 116 D 1.5l 8 ileri Zf
    Emre Bey forumumuza hoş geldiniz ,
    2013 senesinde bende Pro ceed'e niyetlenmiş ama manuel i gelecek denmesine rağmen beni 4-5 ay oyalamıştı Kia bayiileri :D Bu aracın tek problemi yakıt tüketimi dediğiniz gibi . 136 hp lik yeni motor ve yeni nesil dct şanzıman gelmediğinden sorunsuz çalışan ama savurgan vites motor kombinasyonu var . Fabrika verisi 7.4 diyor ama ben 9 dan aşağıya düşeceğini sanmasamda 128 hp lik otomatik Ceed kullanıcılarımız hatta direkt pro ceed kullanıcılarımız cevap verse iyi olur . Premium donanım çok keyifli , aracın yürüyeni de tasarımı da hala güzel geliyor bana . Hakkınızda hayırlı olması dileğiyle ..

Bu Sayfayı Paylaş