10 Kasım LPG KABLO

Benzin,lpg ve motorine yine zam

'Türkiyeden / Dünyadan Güncel Haberler' forumunda Tülin tarafından 29 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu

1. okuma35

okuma35 Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    532
    Gerçek Ad-Soyad:
    OKUMA
    Araç Modeli:
    artık saab 9.3 sahibi :)
    Sivil toplum bilinci ni olusturtmadilar maalesef. İşlerine gelmez çünkü. Onların istediği düşünmeyen sorgulamayan seçmenler topluluğu

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali34CaN, ism@il ve umutd07 bunu beğendi.
  2. ardy7

ardy7 Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    460
    Gerçek Ad-Soyad:
    Arda
    Araç Modeli:
    Rio Natty
    zengini çok zengin
    fakiri de iyice fakirleştiren bu ekonomi..allah korkusu da kalmamış insanlarda. Böyle bir vergi adaletsizliği olur mu yazık çok yazık...
    usd ve türkiyedeki akaryakıt fiyatları adete yarışıyor
    gelin mazotun litresini 5 tl yapın usd de 5tl endeksleyin olsun bitsin nasıl olsa 2 gün sonra unutacağız

ism@il ve umutd07 bunu beğendi.
  3. gogo46

gogo46 Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    484
    Gerçek Ad-Soyad:
    gökhan kavas
    Araç Modeli:
    kia venga crdi
    gün gün fakirleşiyoruz

ism@il ve umutd07 bunu beğendi.
  4. eren1977

eren1977 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    74
    Gerçek Ad-Soyad:
    Erol EREN
    Araç Modeli:
    Kia Sportage Plus 1.6 GDİ
    Yaklaşık 100 yıl önceki savaş sonrası yıkılmış bir devletin küllerinden yeni bir devlet inşa edilişi sürecini, bitmiş tükenmiş bir ekonomiyi, yetişmiş insan gücünün büyük çoğunluğunun savaşlarda kaybedildiğini, salgın hastalıkların tüm ülkede kol gezdiğini, okuma yazma oranının %10'larda olduğunu, milli bir ekonominin olmadığını, demir yollarının dahi yabancıların elinde olduğunu, Osmanlı'dan devralınan ve ödemek zorunda olunulan bir yığın borç olduğunu, buna karşılık sermayenin yabancıların tekelinde olduğunu ve bunun gibi çözülmesi gereken bir yığın sorun olduğunu göz ardı edip 1921-1924 yıllarında tek adamcılık rejimi olduğunu söylemek insafsızlıktır. Yüce kitabımız Kur-an'da en çok geçen ayetlerden biri insanoğlunun gerçekten çok nankör olduğudur.

Bu millet Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e karşı sergilemiş olduğu nankörlüğü ödemektedir ve daha çok ödeyecektir. Aksi olursa şaşarım.

Ali34CaN, suyunsesi, rioIII ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  5. umutd07

umutd07 Moderator Moderator

Alınan Beğeniler:
    631
    Gerçek Ad-Soyad:
    Umut dürüş
    Araç Modeli:
    2008 cerato Ex
    Siz beni yanlış anlayıp yorumladınız sanırım. Ben sosyoloğum hak hukuk konularında yeterince bilgim olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bilen bilir Kemalist çizgide bir insanımdır. Kimse yanlışa doğru demesin, tarihe bir eleştirimde yok. Takım tutar gibi ideoloji benimsenmez. Eleştirmek demokrasinin en temel hakkıdır. Sizin burada NANKÖR olarak bana itamda bulunmanız bence Kemalist çizgiye yakışır bir hareket değildir.

6. eren1977

eren1977 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    74
    Gerçek Ad-Soyad:
    Erol EREN
    Araç Modeli:
    Kia Sportage Plus 1.6 GDİ
    "Tek adamcılık 1921 1924 de de vardı şimdi de." yazmışsınız ve sadece siz değil birçok kişi günümüzde bu görüşü savunmaktadır. O yıllardaki koşulları göz ardı edip 2017 Türkiye'si ile kıyaslamak haksızlıktır. Diğer taraftan halihazırda Atatürk'e yapılan nankörlüğün haddi ve hesabı yoktur, bu husus maalesef geniş kitleler tarafından yapılmakta hemen her gün tv ekranlarından ve yazılı medyadan benzer hezeyanlara tanık olunmaktadır. Dünyada bizden başka hiçbir millet yoktur ki kurucu liderine saygısızlık yapsın, hakaret etsin, hakkında olumsuz konuşulmasına müsaade etsin.

Ali34CaN bunu beğendi.
  7. bayteriner

bayteriner Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    167
    Gerçek Ad-Soyad:
    İsmail Akkaş
    Araç Modeli:
    Cerato
    Ben buraya dolar "rabia" oldu yazacaktım, tartışma 1921-24'e kadar gitmiş. Akaryakıta da bu akşam gene zam varmış. Ne günlere geldik. Doları olupta bozdurmayan terorist sayılıyor.
    Aslında Umut arkadaşın da çok yanlış şeyler söylediğini düşünmüyorum. Kurucumuza da hakaret ya da eleştirisi yok. 1921-24 de çoğulculuk ve demokrasi dünyanın neresinde vardı ki. Sanırım Umut arkadaş kendini ifade edemedi. Tepkilerimizi ne zamanki yöneticilerin iznine tabii olmaktan çıkarıp cesurca ve demokratik sınırlar içinde savunuruz o zaman özgür ve çağdaş birey oluruz diye düşünüyorum.

umutd07 bunu beğendi.
  8. vonallen

vonallen Sürücü

Alınan Beğeniler:
    77
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan TÜRKMEN
    Araç Modeli:
    Kia Rio 1.25 Comfort 2015
    Bence siyaset tartışmaları insana zerre kadar fayda gelmez, daha ümitli konusalim, bu zor günler hepimize zor, herkes benzin aliyor, herkes ithal urun aliyor, problem hepimizin problemi. dua edelim, sabredelim, oy günü geldiği secimimizi yapalim ama bölücülük ten , yaftalamaktan, karalamaktan halk olarak kendi arkadasimizdan kopmayalim, siyasetçiler ekranda birbirini yer, reklam arasi kari kiz muhabbeti yapar, bürokrasi kadar pis bir şey yok, o yüzden bizim birligimizi bozmak yine bize zarar.

GT-N5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. bayteriner

bayteriner Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    167
    Gerçek Ad-Soyad:
    İsmail Akkaş
    Araç Modeli:
    Cerato
    Depoyu doldurduktan sonra mı önce mi dua edeceğiz?

rioIII ve saslan bunu beğendi.
  10. simonmc

simonmc Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    162
    Gerçek Ad-Soyad:
    özkan kalyoncu
    Araç Modeli:
    Rio 2014 Hb - 1.4 crdi
    Her zamdan önce depoyu full'lüyoruz de, her seferinde daha çok ödüyoruz farkında değiliz ne işe yaradı bu fulleme? :)

11. Cerato10sc

Cerato10sc Sürücü

Alınan Beğeniler:
    17
    Gerçek Ad-Soyad:
    Osman dursun
    Araç Modeli:
    Cerato 2006 dizel 1.5
    Arabalarimiza bir süre benmesek iyi olacak gibi. Cok zor durumlarda marşa basalim

12. seryılmaz

seryılmaz Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    147
    Gerçek Ad-Soyad:
    erol yılmaz
    Araç Modeli:
    KİA CEED CONCEPT CRDİ
    Altlarındaki makam arabalarının yakıtını milletin parasıyla ödedikleri sürece benzin- mazot fiyatı artmış onlara ne gam.Cebinde dövizi olanı terörist ilan edeceklerine bu vatandaş neden döviz alıyor diye düşünmek işlerine gelmiyor.Döviz satın almak, parası olanın bu soygun düzenine karşı tek korunma aracı.(olmayan benim gibi milyonlar sadece canımız daha az acısın diye krem alıyoruz !!)Üst kat komşum 2 ay önce döviz bozdurup yeni yıl teslimi araba aldı''Eğer bozdurmasaydım 20 bin lira fazla param olacaktı'' dedi dün.Aldığı araba 20 bin lira deger kazanmadığına göre 20 bin lira daha fakir olmasının suçu kimde ?Ben söyleyeyim tabi ki üst kat komşumda!! Karı koca öğretmenlik yapıp emek emek para biriktirmek ve siyasilerin fantezileri uğruna altüst olan piyasaların yol açacağı tahribattan korunmak için birikimlerini fantezisi bol Türk hükümetine değil de sırtı yere gelmeyecek USA dolarına emanet etmek onun neyine ? Paşa paşa razı ol paranın her gün mum gibi erimesine,tamam fakirleşirsin ama terörist olmaktan iyidir...

gogo46, rioIII, simonmc ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  13. ardy7

ardy7 Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    460
    Gerçek Ad-Soyad:
    Arda
    Araç Modeli:
    Rio Natty
    bu insanların yükü hafiflemeli bu nasıl olur kamu giderlerini biraz kısarak ama nerde o cesaretli davranış

14. okuma35

okuma35 Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    532
    Gerçek Ad-Soyad:
    OKUMA
    Araç Modeli:
    artık saab 9.3 sahibi :)
    Ne kısmasi daha çok giderleri arttiriyorlar. Milletvekili sayısı 600 oluyor sanki simdikiler yetmiyormuş gibi 50 taneyi daha doyurcagiz

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15. LastOttoman

LastOttoman Sürücü

Alınan Beğeniler:
    71
    Gerçek Ad-Soyad:
    Güven Kaya
    Araç Modeli:
    2016 Cerato Consept Plus
    Arkadaş bugün arabayı fulledim 183 liraya 40 litre geldi shell nitro :| yazıklar olsun . iki ay nce 46 lt geliyordu

16. vonallen

vonallen Sürücü

Alınan Beğeniler:
    77
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan TÜRKMEN
    Araç Modeli:
    Kia Rio 1.25 Comfort 2015
    Sen duaya saygiyi öğren, dinsiz isen acik konus ve duaya önem verenlere saygi goster, yok eğer siyaset beyinli isen git vekil adayi ol buralarda dedikodu yapma

GT-N5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

17. suyunsesi

suyunsesi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    80
    Gerçek Ad-Soyad:
    Turgay Bozkurt
    Araç Modeli:
    Kia Venga 1.6 Panorama Plus
    Kia forumu altında paylaşım yapıyoruz arkadaşlar. Daha dün tanışma etkinliği düzenleyelim derken şimdi birbirimize kötü laf etmeyelim. Tamam hepimizin sinirleri ülkenin en zor zamanlarında ülke sorunları yerine, başkan olma derdi ile uğraşanlar yüzünden oldukça gergin. Ama biz fikirlerimiz, görüşlerimiz ne olursa olsun bir arada olmak zorundayız. Ana yurdumuz Türkiye, ana dilimiz Türkçe altında biriz ve kardeşiz. Bu iki olgu bizlere yeter. Birbirimize bu yönden kardeş olarak yaklaşıp, görüş ve fikir ayrılıklarımıza da sorento, pikanto, soul, rio, cerato olarak bakalım. Bu Vatan toprağını anayurdunu seven, korumak isteyen herkes fikir, inanç ve görüşü ne olursa olsun kardeşimdir. Bu yüzden birlikte kalmak ve birbirimizi toprak, vatan kardeşi görüp korumak ve koltuk sevdasına düşmüş olanlara gerekli yanıtı zamanı geldiğinde vermek zorundayız.

Mobil cihaz ile gönderildi.

ism@il, gogo46, bayteriner ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  18. ReNe

ReNe Super Moderator Super Moderator

Alınan Beğeniler:
    2.112
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat Çaşkurlu
    Araç Modeli:
    BMW 116 D 1.5l 8 ileri Zf
    Forumumuzda Siyasi konulara pek girmek istemiyoruz aslında , malum mesaj ile anlaşmak zaten yanlış anlaşılmalara baya zemin hazırlıyor hemde siyaset gibi yalan dolan kaypaklık dolu bir konuyu burda konuşmak tartışma - kötü söylem - kalp kırıklığından başka şey getirmiyor . Saygı sevgi çerçevesinde tartışacaksak ne ala da bizim toplumda hararet çok erken yükseliyor ...

ism@il bunu beğendi.
  19. gogo46

gogo46 Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    484
    Gerçek Ad-Soyad:
    gökhan kavas
    Araç Modeli:
    kia venga crdi
    dün gece 4.60tl den fulledim. :(

115tl ye 395km.

20. bayteriner

bayteriner Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    167
    Gerçek Ad-Soyad:
    İsmail Akkaş
    Araç Modeli:
    Cerato
    Siyaset hayatın tam da kendisidir. Mesela siz sayın arkadaş, bana dua et derken siyaset yapıyorsun. Yani mazot bile 5 liraya dayanmış sesini çıkartma dua et diyerek siyaset yapıyorsun. Benim dinimi imanımı sorgulayarak siyasetin en temel meselesi laikliğimi sorguluyorsun bana saygısızlık yapıyorsun. Konuyu uzatma insanların sabrını zorlama.

gogo46 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş