10 Kasım LPG KABLO

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİNİZ

'Ses ve Görüntü Sistemleri' forumunda BABAKARTAL tarafından 10 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. BABAKARTAL

BABAKARTAL Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    KEMAL BAYGÜR
    Araç Modeli:
    KIA CEED
    BİT PAZARINDAN AVGO KIA CEED NEW AVG 7690 CİHAZ ALDIM BU CİHAZIN HİÇBİR KABLO YADA EKİPMANI YOK CİHAZA 12 V DC VOLTAJ VERDİĞİMDE BRAKE UCUNA DA (-) VERDİĞİMDE CİHAZ MENÜ BÖLÜMÜNE KADAR AÇILIYOR LAKİN NE SETTING EKRANINA NE TOOL EKRANINA NE DE MULTİ MEDYA EKRANINA GİDİP BAŞKA BİR SEKME AÇMIYOR SANKİ KİLİTLENMİŞ GİBİ SADECE RADYOYA GİRİYOR O KADAR . NAVİGASYON SEKMESİNDE ''Navigation Path Does Not Exist'' MESAJI YAZIYOR CİHAZ ÜZERİNDEKİ CARD SLOTLARINDA HİÇ Micro SD KART BULUNMAMAKTADIR.
    BEN KENDİMDE ELEKTRONİKÇİYİM İSTANBULDA HITACHI DE UPLINK SİSTEMLERİ ÜZERİNE ÇALIŞIYORUM BU CİHAZI NASIL ÇALIŞTIRABİLİRİM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

2. fatboy

fatboy Sürücü

Alınan Beğeniler:
    76
    Gerçek Ad-Soyad:
    Çağatay
    Araç Modeli:
    2005 KIA SORENTO EX PREMIUM OV
    Cihazın Brake ucu video'lar için gerekli. Normal şartlarda Video oynatırken el freni çekili ise videoyu oynatmaya devam eder. (Menüden iptal edilebilir.) +12V ACC ve Bat. ile siyah şase bağlantısını yaptığınızda çalışması gerekir. (kırmızı ve sarı kablo, ki kablo vs ekipmanı yok demişsiniz yanlış hatırlamıyorsam ISO soketi idi onun bağlantısı ISO soketi alıp bağlayabilirsiniz.) Navigasyon için SD kart ve içinde navigasyona ait dosyalar olması gerekiyor.

3. BABAKARTAL

BABAKARTAL Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    KEMAL BAYGÜR
    Araç Modeli:
    KIA CEED
    FATBOY ARKADAŞIM CİHAZDA + 12 ACC ve BATT UCUNA (+) ŞASEYEDE (-) VERDİĞİMDE CİHAZ KENDİNİ AÇIYOR KIA LOGOSUDA ÇIKIYOR MENÜYE GELDİĞİNDE İNGİLİZCE BİR MENÜ ÇIKIYOR. CİHAZDA DİĞER MENÜ PENCERELERİNE GEÇMİYOR SADECE BLUETOOTH MENÜLERİNE GİREBİLİYORUM RADYO MENÜLERİNİN YARISINA GİREBİLİYOR NE AYARLAR MENÜLERİNE NEDE DİĞER MENÜLERE GİRMİYOR BU SIRADA CİHAZI DC 12 V 10 AMPERLİK VOLTAJ VE AKIMI AYARLANABİLİR OLAN BİR LABARATUAR TİPİ GÜÇ KAYNAĞINDAN BESLİYORUM. CİHAZI ALDIĞIMDA MAP YAZAN MİKRO SD GİRİŞTE YADA DİĞERİNDE MİKRO SD KART YOKTU .NE YAPABİLİRİM TEŞEKKÜRLER.

4. silverhawk07

silverhawk07 Servis-Satış Yetkilisi Servis-Satış Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    1.106
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mustafa
    Araç Modeli:
    RIO 1.5 CRDI 2009 COMF.
    geçmiş olsun. form kuralları gereği küçük harf kullanıyoruz.
    tesisat işi riskli iştir bence montajı cihazı bilen birisine yaptırın. genelde bizim araçlarda arada dönüştürücü kablo kullanılır

5. fatboy

fatboy Sürücü

Alınan Beğeniler:
    76
    Gerçek Ad-Soyad:
    Çağatay
    Araç Modeli:
    2005 KIA SORENTO EX PREMIUM OV
    Kemal Bey, güç kaynağınız yeterli. İçinde MP3 şarkılar olan bir USB'yi takın oynatıyor ya da USB menüsüne giriyor mu bakın. Ayarlar menüsü için tuşlarında bir sıkıntı olabilir belki.

@silverhawk07 : Mustafa Bey sizi görmüşken sorsam, Sorento 2005 model direksiyondan kumanda için gelen kablolar soket üzerinde hangi renklerdedir bilginiz var mı?

6. BABAKARTAL

BABAKARTAL Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    KEMAL BAYGÜR
    Araç Modeli:
    KIA CEED
    Fatboy arkadaşım Dediğinizi yaptım fat 32 olarak Biçimlendirdiğim bir USB ye mp3 Formatında şarkılar yükledim lakin hiçbir değişiklik olmadı Herhangi bir Menü açılmadı Sanki algılamadı gibi.Tuşlar demişsiniz Tuşları anlayamadım Touch Screen ekran üzerinden girmeye Çalışıyorum Olmuyor .Cihazın üzerindeki CD bölümündede DVD film izleyemiyorum Ön paneldeki DVD tuşuna bastığımda ekran siyah ekrana geçiyor ve bekliyor o kadar.Ayrıca Bu cihazlarda CODE konularak kısıtlama Yapılmış olma olasılığı Varmıdır Acaba. Çok teşekkür ederim.

Bu Sayfayı Paylaş