10 Kasım LPG KABLO

Araç Tavsiyesi Yardım

'Otomobil Testleri / Karşılaştırmalar' forumunda VVadam tarafından 21 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. VVadam

VVadam Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Yusuf Bey
    Araç Modeli:
    Accent
    Merhabalar , Elimde maximum 30.000₺ para var.Tayin sebebiyle sedan aracimi satiyorum.Ve bulunacagim yer zor yerler olacak.. Butceme gore alinabilecek arac tavsiyesine ihtiyacim var. Oncelikle arac hususi otomobil gecmeli.Bu yuzden connect baktim bazi modelleri oyle olunca..
    Sportage tucson sorento santa fe baktim fakat bu butceye cok az var olan da biraz kotu durumda.Eski kasa tuplu 2.0 sportage lar da cok eski duruyor ve tavsiye edilmiyor.Tavsiyeniz nedir ?

2. vonallen

vonallen Sürücü

Alınan Beğeniler:
    77
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan TÜRKMEN
    Araç Modeli:
    Kia Rio 1.25 Comfort 2015
    Artvinin ilçelerinde 3-4 yıl Kia Shuma kullandım, altı da alçak bir arac sayılır, çektiğim tek sıkıntı anlayan usta konusu oldu. Anlayan usta ve parça konusunda problem yasamayacağınız bir model olsun. Jipmis altı yükselmiş dayanikliymis bunlar ilk planda çok da önemli değil.
    Bulunacağınız ilde yetkili servisi olan ya da anlayan iyi ustalari olan bir arac alırsanız tamir, yedek parça vb durumlarda sorun yaşamazsiniz.

Buna dikkat ederek altının yüksekliği, dort çeker olması, torku ve sağlamlığına bakarsanız daha isabetli olur diye dusunuyorum.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VVadam bunu beğendi.
  3. Cerato28

Cerato28 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    7
    Gerçek Ad-Soyad:
    Cihan Önerge
    Araç Modeli:
    Kia Cerato
    Kia Rio 2011 Kullanıcısıyım LPG Varken Çok Az Yakıyordu Ama Gaza Basınca Uçma Olayı Yok Tabi :D Aracı Öneririm Servis Masrafı Olmayan Aile Aracı
    Not: Hatchback Versiyonunu Asla Önermem Ben Sedan Kullandım

4. efebora06

efebora06 Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    180
    Gerçek Ad-Soyad:
    SERDAR GÜNGÖR
    Araç Modeli:
    Kia Sportage 2011
    Connect düşündüğüne göre bagaj önemli. Tavsiyem bu araç olur,fiyat-performans arabasıdır.Yedek parça sıkıntısı yok.Motor aksamı opel ile aynıdır.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ok-tam-bir-aile-araci-lacetti-311862857/detay

https://www.sahibinden.com/chevrole...pagingSize=50&a8=19&a8=250&sorting=price_desc

Bu Sayfayı Paylaş