10 Kasım LPG KABLO

Araç Rengi

'Araç Bakım & Boya Koruma & Detailing & Detaylı Tem' forumunda ErhanB tarafından 5 Nisan 2017 tarihinde açılan konu

1. ErhanB

ErhanB Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Birgören
    Araç Modeli:
    2010 Rio HB 1.5 Crdi Trend
    Merhaba avatarımdaki aracın sahibiyim ama ruhsatta aracın rengi mavi yazıyor. ama baktıgında koyu gri araç. aracın etiketinde renk koduda yazmıyor. aracı kontrol ettirdiğimde komple boyada yok araçta.

2. Mahir

Mahir Moderator Moderator

Alınan Beğeniler:
    3.737
    Gerçek Ad-Soyad:
    mahir
    Araç Modeli:
    .
    Araçta daha önce mavi folyo ile kaplı olabilir o şekilde ruhsata işlenmiş folyo sökülmüş ruhsat bu şekilde kalmış olabilir

3. ErhanB

ErhanB Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Birgören
    Araç Modeli:
    Mantıklı geldi. Şu an geçici ruhsatım var. Asıl ruhsatı almadan düzeltme yapabiliyor muyuz?

4. simonmc

simonmc Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    162
    Gerçek Ad-Soyad:
    özkan kalyoncu
    Araç Modeli:
    Rio 2014 Hb - 1.4 crdi
    Tespit muayne randevusu alıp araç renginizi muayne istasyonunda tespit ettirmeniz lazım.

Oradan sisteme de giriyorlar sanırım bir de kağıt veriyorlar tespit sonucu gibi.

Bu kağıt ile emniyete gidip ruhsatınızın ilgili yaprağını yeniletmeniz lazım.

5. ErhanB

ErhanB Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Birgören
    Araç Modeli:
    kia genel merkezini aradım çelik motoru. şasi no verdim geri dönüş yapıcaklar. ona göre ya evet dogru mavinin bir tonu oldugu için böyle yazılmış diyecekler belge gönderecekler. yada yanlış yazılmış diyip bende tesbit randevusu alıp evrakta değişiklik yaptıracağım.

6. ErhanB

ErhanB Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Birgören
    Araç Modeli:
    tekrar merhaba aracımın rengi için tespit muayenesi yaptırdım. fakat bugun emniyetten ruhsatımı vermediler. sebep olarak ise aracın daha önceden kaplama yapılmış oldugu ve aracın kayıtlı oldugu yerin farklı bir emniyet müdürlüğü oldugunu ve oraya yazı yazacaklarını yazıya cevap bekledikleri söylediler. daha önceden aracına kaplama yaptırıp işletip orjinal renge dönen var mı?

Bu Sayfayı Paylaş