10 Kasım LPG KABLO

ACİLL YARDİM Aibop veya lifter sesi

'Sohbet' forumunda 48Neco09 tarafından 2 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. 48Neco09

48Neco09 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Gokhan gokhan
    Araç Modeli:
    2012
    Merhaba arkadaşlar ismim Gökhan spo tutkunları arasına yeni girdim çok istediğim aracı 2 ay önce aldım 2012 Eco dinamic spo LPG li 57000 şu an 60000 velasim 2 gün önce aracım seyir halindeyken birden gaz kesti bayıldı gaz yemedi sağa çektim stop etti tekrar calistirdim baygın bir şekilden 2 silindir çalışır gibi bekledim buji bobinleri ni soktum hava filtresinin falan 20 & 30 daki falan geçti tekrar calistirdim herşey normale döndü fakat tek SORUN SES İSTEMDİSİ VURUNTU SİBOP YADA LİFTER TIK TIK DİYE sanayide actirmadim servise götürdüm SERVİSİN VERDİGİ CEVAP SİBOP LASTİKLERİ LPG DOLAYİ ASİNMİS BUNA BAĞLİ PİSTON PİMLERİ ZARAR GORMUS MOTOR YAPİLMASİ GEREKİYOR 15000 VE USTU CİKA BİLİRMİS KAFAYİ YEDİM ARKADASLAR YARDİM LUTFEN ARAC 3 CU VİTESTE 145- 4 VİTESTE 185 YAPİYOR bilgisi olan arasın 5373195927

2. silverhawk07

silverhawk07 Servis-Satış Yetkilisi Servis-Satış Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    1.106
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mustafa
    Araç Modeli:
    RIO 1.5 CRDI 2009 COMF.
    Gökhan bey mrb.
    Forum kuralları gereği öncelikle tanışma yapıyoruz.2. olarak büyük harf kullanmıyoruz. 3. olarak sadece. kısa ve net sorunla alakalı başlık atıyoruz. Acil vs gibi vurgulara kullanmaya gerek yok.
    diğer konu aracın teşhisi zaten yapılmış. sorun araca uygun olmayan lpg sistemi kullanımı. aracın subap aksamı yüksek sıcaklıklarda bozulma yapabiliyor. çözüm revüzyon. maalesef biraz maliyetiniz olacak.

heh, rem21 ve umutd07 bunu beğendi.
  3. rem21

rem21 Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    344
    Gerçek Ad-Soyad:
    ramazan pars
    Araç Modeli:
    KIA CERATO 2007 DİZEL DSL ADVANCE
    öncelikle geçmiş olsun benim tavsiyem aracı aldığınız şahısı yakalayıp aracı iade etmek. kusura bakmayın tabiri caizise sanırım adam aracı size kakalamış

4. rem21

rem21 Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    344
    Gerçek Ad-Soyad:
    ramazan pars
    Araç Modeli:
    KIA CERATO 2007 DİZEL DSL ADVANCE
    iade edemezseniz bile en azından tamir masraflarını alın olmada yarısını talep edin bir şekilde anlaşmaya gidin yaani. mahkemeye verirrim falan fistan söleyin işte

Bu Sayfayı Paylaş