10 Kasım LPG KABLO

Şikayet Çözüm Bekliyor 6 aylık aracın iç aksamıdna boya kabarması

'Kia'dan Şikayetler / Talepler / Teşekkürler' forumunda mrthty tarafından 1 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

1. mrthty

mrthty Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat hatay
    Araç Modeli:
    sportage
    Merhaba,

Haziran ayında 2. el kia sportage 2015 model bir araç aldım. araç 1250 km idi su andada 3500 km de. araç 2016 subat ayında trafige cıkmıs. yani daha 6 aylık bir araç. 1 ay kadar once vites kutusunun ön tarafında soyulma basladı. Kia yı aradım servise gidin baksınalr dedi.
    Tekkar otoya gittim. Gözle baktılar parfum damlamıstır ondandır gecen 1 1 musteri geldi ön konsol bu halde ondada parfum damlamıstı dediler. Kullanıcı hatası garanti kapsamı dısı dediler. Peki damladığını nerden biliyorsun dedim incelemedin bile aracı. DAmlar abi o dedi. Yani bu kadar kolaysa yarın icerde mangal yakmıssındır da diyebilirsin dedim. Bana yazılı olarak bundna dolayı olduguna dair bir bilgi verin dedim vermediler. 1 kac gun sonra bir baktım torbidonun gozunun ust tarafındaki gri alandada kabarmalar baslamıs. Hani diyelim vitese parfum damladı oldu ama yen ikabaran yerlere parfumun damlaması icin dikiz aynadan inip yaklasık bir 50-60 cm gezmesi gerekir. Kia genel mudurluge bildirdim bakalım ne diyecekler. İç malzemenin cok kalıtesiz oldugunu dusunuyorum.

2. silverhawk07

silverhawk07 Servis-Satış Yetkilisi Servis-Satış Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    1.106
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mustafa
    Araç Modeli:
    RIO 1.5 CRDI 2009 COMF.
    sonunuzla alakalı bir resim paylaşırsanız yorum yapmak daha kolay olur.
    boya atması kabarma şeklindemi ? çatlama şeklindemi? yoksa dökülme mi?
    genelde şişerek veya çatlama şeklinde boya atmasının nedeni kimyasaldır. doğrudur. sıvı araç kokuları , bazı konsul parlatma ürünleri. plastik aksam üzerindeki boyayı kaldırır.. görmeden yorum yapmak doğru olmaz.

Bu Sayfayı Paylaş