10 Kasım LPG KABLO

5664 hasar ve km sorgulama

'Kasko, Sigorta, Devir İşlemleri' forumunda Ergin57 tarafından 27 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. Ergin57

Ergin57 Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    144
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ergin keser
    Araç Modeli:
    2008
    S.a 2. El Araç bakarken 2007 model 80 bin km de ikinci sahibi olduğu nu söyleyen bir ilan buldum aracı alma niyetim vardı 2 sefer 5664 den sorguladım ve ufak çaplı önemsiz miktarda hasar kaydı cıktı ama km resimdeki gibi ibare çıkıyor neden olabilir bu durum bu aracın 4 sefer muayene ye gitmesi gerekiyor iken bu durum neden

2. Ergin57

Ergin57 Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    144
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ergin keser
    Araç Modeli:
    2008
    Birde sorgulama yı şasi ile yaptım

3. Ali34CaN

Ali34CaN Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    327
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ali Can
    Araç Modeli:
    Old Sportage 2015
    iyice sorgulayın bi terslık var bu işde bence, sakata gelmeyın iyice sotrrgulayın

4. Ergin57

Ergin57 Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    144
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ergin keser
    Araç Modeli:
    2008
    Acaba sahte muayene ilemi gezdi eskiden aracıların yaptığı

5. endspeed

endspeed Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    154
    Gerçek Ad-Soyad:
    Erdem Caliskan
    Araç Modeli:
    Rio Consept 2015
    Plakadan sorguladıysanız plaka değişmiş ve değişen plakayla muaneye gitmediyse onun için çıkmaz ŞASİ NO ile sorgulamak daha sağlıklı bilgi verir diyecektim ya şasi no o araca ait değil yada şasi noda oynama var. İyi bir ustanız varsa kontrol ettirip alın yoksa bulaşmayın. Başka araç bakın.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Ergin57

Ergin57 Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    144
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ergin keser
    Araç Modeli:
    2008
    Ruhsat resmini yolladı şüphe duydum alınmaz

7. endspeed

endspeed Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    154
    Gerçek Ad-Soyad:
    Erdem Caliskan
    Araç Modeli:
    Rio Consept 2015
    Aracın ilanı var mı. ... aracın üstündeki plaka ile ruhsatta yazan aynımı . Ya zaten pek seçenecek kalmıyor kesin net bilgi anlayan usta ile yada tanıdık sigortacı varaa orada işlemişse çıkar. Başka bulursanız ona yönelin derim bulamazsanız iyice kontrol ettirip alırsınız çok takıntılı değilseniz babam gibi fiesta baktımda orjinal arka bagaj değişmiş başka birşeyi yoktu güzeldi vazgeçmişti illa kazasız olsun diye. İmkanınız dahilinde trafiği az olan böyle uçkağıtı dönmeyecek il ve ilçelere bakın garaj arabası olan fazla kullanılmayan . Ama genelde hep biryerinde bişi vardır gidiyorsa testlerde iyi çıkıyorsa bence alınacak çok araç var. Tabi alındıktan sonrası önemli. Bu yüzden kuşkulanmakta haklısınız.

8. endspeed

endspeed Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    154
    Gerçek Ad-Soyad:
    Erdem Caliskan
    Araç Modeli:
    Rio Consept 2015
    Ben bitane punto bulmuştum yok şöyle iyi yok böyle garaj yatan araba km 20 binlerde gittim baktım sen anlamıyon herhalde dedi evet dedim bilerek ama tavandaki su mu ne dediyse hani iz kalmış konsoldaki tuşlar silinmiş direksiyon hafif solmuş kapıdaki cam düğmesinin etrafı güneş yanığı olmuş anahtar o kadar kullanılmış ki az sıksan gözü dışarı çıkan plastik oyuncak gibi fırlıcak herşeyi ben öyle diyince bagaj kapısındaki iç kısımdan bak şu kenarlara bakıcan boya varmı diye boyarken iz kalır dedi sayesinde birşey daha öğrendim tabi onda yok olursa belli olur patlıcan moru gibi bir renkti ayrıldım ayrılırken de bana şasi no gönder dedim plaka sorguladım bişi yok şasi noyu 4 gün bekletti beni keşke orda aklıma gelseydi de ben baksaydım bagaj kapı etiketinden nerdeyse öğrenip neyse gönderdi hiç kazası yoktu bi attm sms sol arka çamurluk 4500 çıktı e bu ne hani yoktu bişi ya işte cart curt motor çarpmış plastik değişmiş yetkili servis okadar bir abim vardıda hiç bulaşma dedi verilmez okadsr parada dediklerine bakılırsa oyun var işin içinde dedi bıraktım sonra. Anlıycan sora öğrendimki alsat yapıyor bunlar üçkağıtçı yedirebildiğine yediriyor iyikide almadım sonra babam sıfır alalım dedi biraz topladık piyasadan(fiyat vs.) araçlarla ilgili rioya karar verdik.
    Yani piyasada bin bir türlü iş dönüyor muhtemel km de düşürülmüştü bi ara moda oldu 99 89 100 bin km çekmek. Şimdi nedir bilemem.

9. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Şüpheli.Bence hiç bulaşma Ergin.

Bu Sayfayı Paylaş