10 Kasım LPG KABLO

2015-2016 1.4 crdi rio

'Otomobil Danışma Bölümü' forumunda onurkucuk53 tarafından 28 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. onurkucuk53

onurkucuk53 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Gerçek Ad-Soyad:
    Onur Küçük
    Araç Modeli:
    volkswagen golf 1.4 tsi 2012
    merhaba 2008 model 1.5 rio dan 2012 model 1.4 tsi golf e geçtim. fakat yakıt yüzünden satmak durumundayım. 2015-2016 1.4 crdi concept yada 2014 sporty model rio bakınıyorum. sizlere sorum şu. golf ve rio arasında fazla fark yaşarmıyım. yol tutuş konfor bakımından. tek sıkıntım şuan altımda olan aracı bana arattırırmı. bu konuda kullanıcıların yorumlarını bekliyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

2. kucukfatih54

kucukfatih54 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    3
    Gerçek Ad-Soyad:
    tatanga54
    Araç Modeli:
    kia rio 1.4 crdi concept
    merhaba Rio 2014 1.25 Fancy , 2016 1.25 Concept ve 2016 1.4 Crdi Concept aldim , Hb grubunda kendi sinifinda 2015 1.4 ibiza da aldim sattim , kisacasi donanim ve görsellik olarak bir çok modelden güzel bence tek sorun yol tutuşu biraz zayif ve gürültülü o da orjinal lastiklerin " Kumho " marka olmasindan kaynaklandiği söyleniyor.Kisaca ben memnunum özellikle Crdi'den yakit tüketimim 5.0 Lt + performans güzel. Saygilar.

3. ReNe

ReNe Super Moderator Super Moderator

Alınan Beğeniler:
    2.112
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat Çaşkurlu
    Araç Modeli:
    BMW 116 D 1.5l 8 ileri Zf
    2013 model 19.000 km Sporty Rio kullanıcısıyım hali hazırda , Yakıt olarak memnun bırakacaktır sizi Riolar , donanım olarak ta Golf'ünüzün donanım paketini bilemiyorum ama sporty ler günümüz şartlarına uygun dolulukta sayılır . Lakin konu yol rüzgar sesi alma , amortisör konforu , bagaj kapasitesi falan olunca Rio sizi Golften sonra tatmin etmez . 17 jant 205-45 continental sport contact 5 lerle geliyor alet ve yol tutuşu başarılı yan rüzgardan etkilenme de iyidir . Kullanmadan almayın Rio derim Golf le yarışmak zor bazı açılardan özellikle :D

4. onurkucuk53

onurkucuk53 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Gerçek Ad-Soyad:
    Onur Küçük
    Araç Modeli:
    volkswagen golf 1.4 tsi 2012
    teşekkür ederim yorumlarınız için. dediğim gibi en büyük korkum konfor ve yol tutuş. motor olarak karşılaştıramam ikisini golf açık ara önde, yakıt tasarrufu için 1.4 crdi yeterli olacaktır. fakat golfün yol tutuşu ve konforunu arattırısa vay halime :) peki sizlerin önerebileceği araçlar varmı max 57 bin tl dizel

5. ReNe

ReNe Super Moderator Super Moderator

Alınan Beğeniler:
    2.112
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat Çaşkurlu
    Araç Modeli:
    BMW 116 D 1.5l 8 ileri Zf
    Compact segment arabaların konforunu mini hariç hiç bir B segmenti araç veremiyor . O yüzdende 57 bin tl civarında kazasız yada makul az hasar görmüş az km yapmış dizel araç bulmak çok çok zor :(

Bu Sayfayı Paylaş