10 Kasım LPG KABLO

2011 Ceed Android 6.0 8 çekirdekli 2gb ramlı Multimedya Hakkında

'Ses ve Görüntü Sistemleri' forumunda kokoci35 tarafından 18 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. kokoci35

kokoci35 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    4
    Gerçek Ad-Soyad:
    gökhan
    Araç Modeli:
    ceed 2011
    Merhaba; uzun süredir araştırdığım ve bir türlü cesaret edemediğim multimedya işlemi için şu anda başlamış durumdayım.Ülkemizde malum sitelerde 128mb-512mb aralığında ram kapasitesi çift çekirdekli olan ürünler tarafıma hitap etmediğinden ayrıca satış bedelleri yurtdışındaki ürünlerden fazla olmasından dolayı fiyat performans olarakta en iyisini bulmak istediğim için aliexpressin kapısını çaldım.Haftalardır takip ettiğim ürün bugün indirime girmesinden kaynaklı dolar kurunununda bir nebze ateşinin sönmesi doğru zaman olduğu konusunda beni ikna etti [​IMG] . öncelikle ürünün özelliklerinden bahsetmek istiyorum,

işlemci: Rockchip PX5 Cortex A53 Octa Core 8x1.5GHz 8 çekirdekli
    Ram: Samsung 2 gb ddr3
    Anroid: v 6.01
    Rom: 32gb dahili hafıza
    wifi,GPS,çoklu dokunmatik ekran

Temel özellikleri yukarıdaki gibi , paylaşacağım link ile daha fazla özellik ve görseline ulaşabilirsiniz. Ürünle beraber geri görüş kamerasınıda aldım kameranın şöyle bir özelliği mevcut bana göre
    benim plakada çerçeve yok silikonla yapıştırmıştım. kamerada plaka lambalarının yanına gömülü olarak geliyor plakada bir işlem yapmama gerek kalmayacak

ürün 380$ fiyatı vardı şu anda 3 günlük indirimle 342$ düşmüş ( bu mobil fiyatı yani telefondan alacağınız zaman normalde 345,80$ sitede satılıyor)Bu fiyata +25,91$ nakliye bedeli ekleniyor EMS firması ile geliyor

ürün linki: 8 çekirdekli 2 GB ramlı
    https://tr.aliexpress.com/item/7-HD...8.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.271.qKQOm0

4 Çekirdekli 1 gb ramlı olan model
    https://tr.aliexpress.com/item/Andr...id=51859b15-f618-4f90-809b-9fd250ca6fa0&tpp=1

Ürün geldiğinde büyük ihtimalle gümrüğe takılacak gümrüktede bir miktar vergi ödemesi olacağını hesap ediyorum ama ne kadar öderim bilmiyorum.İnşallah kazasız belasız gelir en kısa sürede ürünün geldiği tarihi gümrükteki vergi tutarını ,ürünün montajını ,montaj ücretini ve ilk izlenimimi konu içerisinde güncelleyip paylaşacağım . şimdiden bir kusur işlediysek affola iyi akşamlar

2. yesilsy

yesilsy Sürücü

Alınan Beğeniler:
    48
    Gerçek Ad-Soyad:
    Serkan Y.
    Araç Modeli:
    Rio CRDİ 1.4 Natty 2012
    Allah utandırmasın. Ben takipte olacağım konuyu.

3. kokoci35

kokoci35 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    4
    Gerçek Ad-Soyad:
    gökhan
    Araç Modeli:
    ceed 2011
    Amin inşallah bakalım heyecan sardı :) kısa sürede gelsinde kuruluma geçeyim

4. okuma35

okuma35 Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    532
    Gerçek Ad-Soyad:
    OKUMA
    Araç Modeli:
    artık saab 9.3 sahibi :)
    hayirlisi olsun simdiden insallah icinize siner gelen ürün

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. kokoci35

kokoci35 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    4
    Gerçek Ad-Soyad:
    gökhan
    Araç Modeli:
    ceed 2011
    ve beklenen oldu ürünüm geldi [​IMG] aslında 1 hafta sürdü nakliye süreci satıcı ile ufak bir pürüz yüzünden 2 hafta oldu . satıcı güvenilir ilgili biri tabiri caizse adam gibi adam . 3.90 kg balonlu pıtırcıklı bir kolide ürünü gönderdi ürün işyerime kadar geldi gümrükte ürün açılmış tekrar kapatılmış arka kamerda almıştım bugün montaj yaptırdım kamerası iyi bagajda 2 tane plaka lambası var sol tarafa montaj yaptırdım . gelelim ürüne çok fazla kurcalama fırsatım olmadı hemen fotoğraf çekip sizlerle paylaşmak istedim. ürün 8 çekirdekli android 6.0.1 ile geldi 32 gb dahili hafıza , 2 gb ram ve 8 gb hafıza kartı göndermiş içerisinde IGO navigasyon yükle TR haritası çokta verimli çalışıyor montajı yapan kişi kendine kopyaladı iyimiş bu diye . orijinal usb ve aux çıkışınada montaj yaptırdım 1 adette torpido içine usb dişi kablo sarkıttık . cihazın üzerinde 2 adet micro sd yuvası var 1 tanesıne navigasyon yüklü isterseniz dahili hafızaya aktarırsınız diğeride sizin kullanımınıza kalmış 2 adet usb 1 adet aux aux çıkışı rahatla yeter . cihazda wifi var iphone ile eşleştirdim internet paylaşımı youtube yükledim sadece görüntü çok güzel donma vs yok ekran çözünürlüğüde aynı şekilde .GPS antenin bağlattım verimli çalışıyor orijinal radyosundan daha verimli olduğunu farkettim .bir kaç resim attım yine inceleme devam ettiğimde sizinle paylaşırım

yesilsy bunu beğendi.
  6. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Güzel ürün.Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.

7. khan

khan Sürücü

Alınan Beğeniler:
    37
    Gerçek Ad-Soyad:
    Kağan
    Araç Modeli:
    2011 cee'd SW Motion D/V
    Güzelmiş, güle güle kullanın. GPS antenini nereye gizlediniz, bir de TPMS uyumlu mu?

8. kokoci35

kokoci35 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    4
    Gerçek Ad-Soyad:
    gökhan
    Araç Modeli:
    ceed 2011
    GPS antenin sağ kapının direğine gizlediler ,TPMS ile uyumlu menüsü var ama bende ürün yok maalesef benım metal sibop kapaklarını aldılar ,çaldılar yada düştü 3 tanesi ondan cesaret edemiyorum yoksa aliexpresste güzel ürünler vardı

@heh teşekkür ederim detaylı bir inceleme ile fotoğraf ve video yüklemesi yapacağım alacak arkadaşlara inşallah faydalı bir yönlendirme olacaktır

9. gear

gear Sürücü

Alınan Beğeniler:
    14
    Gerçek Ad-Soyad:
    Semih
    Araç Modeli:
    Rio Sporty 1.4 DSL
    Güle güle kullanın bende aynı özelliklerde dokunmatik olanını aracıma monte etmiştim.
    İlaveten ön ve arka kamera ekledim.

Ekli dosyalar:

10. kokoci35

kokoci35 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    4
    Gerçek Ad-Soyad:
    gökhan
    Araç Modeli:
    ceed 2011
    teşekkür ederim ,arka kamera bende aldım onun fotosunu çekmemişim ama ön kamera almadım karar veremedim daha doğrusu hangi kamerayı almayı sizin kullandığınız ön kamera modeli hangisidir? memnunmusunuz? aldığınız yerin link vs. varsa paylaşırsanız çok memnun olurum

11. gear

gear Sürücü

Alınan Beğeniler:
    14
    Gerçek Ad-Soyad:
    Semih
    Araç Modeli:
    Rio Sporty 1.4 DSL
    Ben ön kameranın mümkün oldukça gözükmemesini istemiştim.
    Aldığım kamera yerine aşağıda linkini verdiğim kamera gelmiş.
    Özellikleri hemen hemen aynı, sadece benimkinde ekran yok.
    Çok çeşitli kameralar var (benim aldığımdan daha kalitelileri mevcut)
    Görüntü kalitesi bana yeterli geldi. Tabi bu sizin beklentilerine göre değişir.

https://tr.aliexpress.com/store/pro...10.html?spm=a2g10.12010612.0.0.3a1026aeT7HZ73

12. tunademir45

tunademir45 Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    85
    Gerçek Ad-Soyad:
    TUNA DEMİR
    Araç Modeli:
    2006
    çok güzel olmuş güle güle kullanın.

Bu Sayfayı Paylaş