10 Kasım LPG KABLO

2008 cerato on kapı ıcı hoparlor degişimi

'Ses ve Görüntü Sistemleri' forumunda MeeTiN tarafından 26 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Bankacı

Bankacı Sürücü

Alınan Beğeniler:
    53
    Gerçek Ad-Soyad:
    ilyas
    Araç Modeli:
    cerato
    Arkadaşlar cerato 2007 arka hoparlörleri yenileme girişimim başarısızlıkla sonuçlandı. Önce panziotu sökmek için arka koltuğun alt kısmı sökülecek sonra bagajda bulunan koltuk yatırma pimleri çekilecek koltuklar yatırılacak arka sutunların iç tarafında gizli 10 alyanla sökülen civatalarda çıktıktan sonra plastik çiviler çıkarılacak bagajın içinde olanları içerden ittirin. sonra çıkıyor benım aldıgım 16.5 goldmasterlar öncelikle bagaj kapagını tutan demirlere yaslandı olmadı ayrıca panziota bağlı kapaklarada sığmadı. 16 cm yenı hoparlör alacağım kasnakla yukseltıp takmayı düşünüyorum ama kapaklar nasıl kapanacak bilmiyotum olmazsa sökeceğim kapakları hopörlerin kapaklarını takacağım başka yapacak bişey yok sanırım.

2. Ozann

Ozann Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ozan Arslan
    Araç Modeli:
    Cerato
    Arkadaşlar iyi akşamlar. 2008 kia cerato aracımın ön ve arka hoparlörleri cızırtı yapıyor. Değiştirmek istiyorum. Kesme biçme işi olmadan tavsiye ettiğiniz bir marka model var mı. Arkaları değiştirmek biraz sıkıntılı olacak ama yapacak birşey yok, çok rahatsız ediyor.

Bu Sayfayı Paylaş